• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ziraat Bankası’ndan tedarik zincirine destek

Ziraat Bankası’ndan tedarik zincirine destek

Ziraat Bankası Bölge Başkanı Emin Turan, Bölge Yetkilisi Sinan Yıldırım, Afyonkarahisar Şube Müdürü Murat Bilen ve OSB Şube Müdürü Ünal Yurtçu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

Ziraat Bankası Bölge Başkanı Emin Turan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ın katılımıyla Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi Lansmanı düzenlendiğini belirtti. Turan, “Bu ürünümüzle alıcılar ve satıcılar arasında büyük bir tedarik zinciri kuruyor, üye iş yeri ve kurumsal kart altyapımız üzerinden özel fiyatlama ve vade avantajı sunuyoruz. Alıcı ile satıcı kendi aralarındaki ticareti, kartlı ödeme sistemi üzerinden güvenli bir şekilde yapacak, bu sayede iş hacimlerini artırabilecek. Alıcı ve satıcı arasında oluşabilecek tahsilat riski ortadan kalkacak, alıcının ürün ve ham maddeye daha hızlı ulaşması sağlanacak. Alıcı ve satıcı kendi nakit akışlarına uygun ödeme takvimi oluşturabilecek. TOBB ve bağlı 365 oda/borsa ile 61 sektör meclisi üyesi iş yerleri Ziraat Bankasının kurumsal kartı Bankkart Başak ile yapacakları alımlarda 540 güne kadar vade ve finansal avantajlardan yararlanabilecek” dedi.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de yeni tip koronavirüs salgını dolayısıyla tedarik zincirinin korunmasının önemine dikkat çekerek, bu projenin ATSO üyelerine de duyurulması konusunda da Ziraat Bankası yöneticileri ile işbirliği yapacaklarını belirtti. Serteser, ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM