• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Zeybek’ten Tacıahmet Mahallesi’ne ziyaret

Zeybek’ten Tacıahmet Mahallesi’ne ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek hemşehrileri ile kucaklaşmayı sürdürüyor. Bu haftaki mahalle ziyaretindeki durağı Tacıahmet Mahallesi oldu.

Ulu Cami’de cuma namazını kılan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Tacıahmet Mahallesi’nde hemşehrileri bir araya geldi. Ziyarette Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Muhtar Fahrettin Yılmaz, birim müdürleri ve vatandaşlar eşlik etti. Başkan Zeybek ve Milletvekilleri çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Mahalle Muhtarı Yılmaz’ı muhtarlık binasında ziyaret ederek talepleri alan, yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren Mehmet Zeybek’e ilgi oldukça yoğundu.

‘ŞEREFLENDİM GURURLANDIM’

Ziyaret ardından açıklama yapan Muhtar Fahrettin Yılmaz doğalgazın mahalleye gelmesinde emeği olan Belediye Başkanına ve vekillere teşekkür ederek, “ Öncelikle ayaklarına sağlık. Sayın Vekillerimden, Sayın Belediye Başkanımdan, Sayın Parti Başkanlarımızdan Allah razı olsun. Beni ziyaret ettiler, şereflendim gururlandım. Hepsinin ayağına sağlık. Teşekkür ederim gerçekten. Minnet duydum. Doğalgaz olmaz dediler ama başardık hep beraber. Doğalgaz bu mahalleye girmez diyenlere rağmen başardık. Başkanımız, Vekillerimiz ve Partimiz bu işe değer verdiler. Yetkililere, sizlere, vekillerimize, başkanıma ve emeği geçen herkese mahalle sakinlerimiz teşekkür ediyor. Doğalgaz gibi bir nimetten biz faydalandık. Hepsine de teşekkür ederim” diye konuştu.

‘MAHALLESİNE SAHİP ÇIKIYOR’

Başkan Mehmet Zeybek ise ziyaret hakkında bilgi vererek, “Bu haftaki mahalle ziyaretimizi Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımız ve yöneticilerimizle birlikte Tacıahmet Mahallemizi ziyaret ettik. Sokak sağlıklaştırması yapılan konaklarımızı inceledik. Mahallede eksiğimiz var mı yok mu onlara baktık. Doğalgaz çalışmaları yapıldı, yerinde gördük. Gelen talepler için ekip arkadaşlarıma talimat verdik. Muhtarıma teşekkür ediyorum, mahallesine sahip çıkıyor” ifadelerini kullandı.

‘GELSİNLER BU ŞEHRİ KEŞFETSİNLER’

Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de herkesi Afyon’a davet ederek, “Bu haftaki cuma ziyaretlerimizde Belediye Başkanımızla, Milletvekilimiz, İl Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımızla Tacıahmet Mahallesi’ni ziyaret ettik. Her zaman söylediğimiz gibi yerinde tespit, yerinde çözüm ilkesiyle başkanımız gerekli talimatları verdi. Tacıahmet Mahallesi, Ulucami, Mevlevi Cami tarihi bir mekân. Sokak sağlıklaştırma alanımız var, doğalgaz çalışmalarımız var, hepsini yerinde gördük. Doğalgazın bu mahalleye gelmesi için gerçekten büyük çaba sarf ettik. Bu çabada bize katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bu tarihi mekânları da Afyonkarahisar’ın tarih turizmine katkıda bulunacak, diğer sokaklarda da çalışmalar olacak, ana caddeleri bitirdik. Afyon gizemli şehir. Buradan tekrar herkese söylüyoruz. Buyursunlar gelsinler bu şehri keşfetsinler” diye çağrıda bulundu.

‘DOĞALGAZI GETİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ ‘

Milletvekili Ali Özkaya ise mahalleye doğalgazı getirmenin mutluluklarını yaşadıklarını ifade ederek, “Afyonkarahisar’ın kurucu mahallerinden birisi Tacıahmet mahallesindeyiz.  Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız, İl Başkanımız, yöneticilerimizle ve partili arkadaşlarımızla beraberiz. Afyonkarahisar’ın bu güzide mahallesine en eski mahalleden birisine doğalgazı getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gerçekten uzun süredir uğraşıyorduk. Hep beraberce Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, Muhtarımız, İl Başkanımız Aksa Gaz’a da belediyemiz her türlü ekipman desteğini verdi. Bu mahallelere hiç bir şekilde doğalgaz gelmez diyenleri bir kez daha AK Parti tarafından nasıl mahcup edildiğini görüyorlar. Yerinde de inceliyoruz. Eksikler vardır mutlaka onları da hep beraber tamamlayacağız. Bu mahalleleri geliştirerek, dönüştürerek, restorasyonlarını tamamlayarak Afyon’u gerçek bir turizm merkezi haline getireceğiz İnşallah” dedi.

“BAŞKANIMIZ ÜSTESİNDEN GELDİ DOĞALGAZ YAPILDI”

İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay da doğalgazın hayırlı olmasını temenni ederek, “Cuma programları kapsamında Sayın Milletvekillerimizle Belediye Başkanımızla Tacıahmet Mahallesi’ndeyiz. Bu mahallede gerçekten Afyonkarahisar belediyeciliğini çok net bir şekilde gördük. Sağ olsun Belediye Başkanımız ve ekipleri Doğalgaz firmasının bile üstesinden gelemediği tüm çalışmaları tamamladı. Araçların girmediği, ekipmanların girmediği tüm mahallelere bir bir girdiler. Başkanımız yakinen takip etti. Allah razı olsun. Bende muhtarımız ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Başkanımıza ve ekibine de çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz” diye konuştu. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM