• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Zeybek’ten ilçelere  ‘anlamlı’ ziyaret

Zeybek’ten ilçelere ‘anlamlı’ ziyaret

Genel seçimlerin tarihi 14 Mayıs olarak netleşirken, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, seçim çalışmalarına aktif olarak katılacağının sinyalini verdi. Başkan, Dazkırı ve Başmakçı’ya sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, seçim öncesi sahada ben de varım anlamına gelecek bir hareketle ilçelere tura çıktı. Zeybek, Afyonkarahisar kent merkezindeki bir takım ziyaretlerin ardından Dazkırı ve Başmakçı ilçesine ziyaret turu gerçekleştirdi. Fuar alanı Galericiler Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret edip, onlarla sohbet eden Başkan Zeybek, talep ve önerilerini dinledi. Zeybek, sorunların çözüme kavuşması için ilgili müdürlere gerekli talimatları verdi. Ardından ilçelerde bazı temaslarda bulunan Zeybek önce Dazkırı’ya uğradı. Bilgi paylaşımında bulunan Zeybek, şunları aktardı:

DAZKIRI VE BAŞMAKÇI’YA ZİYARET

“Kök Boyalı Halılarıyla Tanınan Dazkırı’dayız. Belediye Başkan Yardımcım Süleyman Karakuş ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte İlçe Başkanımız Ramazan Bayazit ve teşkilatımızı ziyaret ettik. Teşkilat mensuplarımızla sohbet ederek, kardeşliğimizi pekiştirdik. Teşkilatımızın ardından Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan ile bir araya geldik. Hem teşkilatımıza hem de Belediye Başkanı Taylan’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum.” Daha sonra Başmakçı’ya giden Başkan Zeybek, “AK Parti Başmakçı İlçe Başkanı olarak atanan Ramazan Kök ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevlerinde başarılar diledik. Başmakçı Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü’yü de ziyaret ettik.  Başkan Gönüllü ilçelerinin öneminden bahsederek, projelerini anlattı” şeklinde açıklamalarda bulundu. Ömer Koçak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM