• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Zeybek Yeşilyurt Mahallesi’ni ziyaret etti

Zeybek Yeşilyurt Mahallesi’ni ziyaret etti

Seçim çalışmaları sırasında sürekli “sorunları yerinde çözeceğiz” mesajı veren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek sözünü tutuyor. Cuma namazı sonrası Yeşilyurt Mahallesi sakinleriyle buluşan Başkan Zeybek, mahallenin eksiklerini, halkımızın dertlerini dinledi.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, eşlik etti. Mahalle Muhtarı Yusuf Gökhasan, mahalle sakinleri ve birim müdürlerinin  katıldığı ziyarette sorunları yerinde gören Başkan Zeybek, talepleri aldı, istişare etti, yapılması gereken çalışmalara ilişkin talimat verdi.

TALEP VE ÖNERİLERİ ALDIK”

Hiç bir mahallemiz arasında ayrım gözetmediklerini söyleyen Başkan Zeybek, Afyonkarahisar’ın tamamını hizmet etmek için koştuklarını söyledi. Başkan Zeybek,   “Belediye işi gönül işi’ sloganıyla hemşehrilerimizle hemhal oluyoruz. Bu hafta Cuma namazımızı AK Parti İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanımız Ethem Karahan ve ekip arkadaşlarımızla birlikte Yeşilyurt Mahallemizde eda edip akabinde mahalle muhtarımız ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Talep öneri ve isteklerini yerinde alıp, ilgili ekip arkadaşlarımızı görevlendirdik. Yerinde oturan değil, sahada çalışan bir Gönül Belediyeciliği anlayışını Allah’ın izni ve milletimizin desteği ile hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.

“BAŞKANIMIZA OMUZ VERİYOR, YARENLİK EDİYORUZ”

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle AK Parti İl Başkanlığına görevlendirilen Hüseyin Ceylan Uluçay’da ilk kez katıldığı mahalle ziyaretinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti. Ziyarette mahalle sakinlerimizin talep ve önerilerini aldıklarını ifade eden Uluçay mahallenin eksiklerini yerinde gördüklerini söyledi.

Cuma ziyaretleri bizim adımıza da faydalı oluyor

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ise Cuma ziyaretlerinin kendileri adına da faydalı olduğuna dikkat çekti. Karadeniz; “ Cuma ziyaretleri bizim adımıza da faydalı oluyor. Başkanımıza  her hafta eşlik etmeye çalışıyoruz. Bizlerde hem mahalle temsilcilerimiz, hemde mahalle muhtarlarımızla sorumlu olduğumuz alanlarda eksikleri yerinde görmeye, başkanımıza omuz vermeye destek vermeye devam ediyoruz” dedi. Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ise bu ziyaretlerde yarenlik ve yoldaşlık ettiklerini ifade ederek “ Bizlerde Gençlik Kolları olarak Başkanımıza, İl Başkanımıza, İlçe Başkanımıza yarenlik ediyoruz, yoldaşlık ediyoruz. Sağolsun Belediye Başkanımız her hafta bir mahallemizi ziyaret ediyor, sıkıntılarıyla bire bir ilgileniyor. Kendine teşekkür ediyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM