• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Zeybek, Mahalle sakinlerinin ve esnafının sorunlarını dinledi

Zeybek, Mahalle sakinlerinin ve esnafının sorunlarını dinledi

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar sokaklarını denetlemeye devam ediyor. Başkan Zeybek, son ziyaretini Tacıahmet Mahallesi’ne yaptı.

 

Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zeybek’ e mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Ziyarette kendisine yöneltilen talepleri dinleyen Başkan Zeybek, vatandaşların istek ve önerilere ilişkin ilgili birim amirlerine talimat verdi.

Hiç bir mahalle arasında ayrım gözetmeden Afyonkarahisar’ın tamamını hizmet etmek için koştuklarını söyleyen Başkan Zeybek,  “ Belediye işi gönül işi’ sloganıyla hemşerilerimizle hemhal oluyoruz. AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz ve ekip arkadaşlarımızla tarihi Ulu Camii’nde eda edip, akabinde mahalle muhtarımız ve hemşerilerimizle bir araya geldik. Talep öneri ve isteklerini yerinde alıp, ilgili ekip arkadaşlarımızı görevlendirdik. Yerinde oturan değil, sahada çalışan bir Gönül Belediyeciliği anlayışını Allah’ın izni ve milletimizin desteği ile hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.

“ŞEHRİMİZİN CAN DAMARI ESNAFIMIZI ZİYARET ETTİK”

 

Başkan Zeybek, mahalle ziyaretinin ardından Tuz Pazarına geçti. Esnafa hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Zeybek, “Şehrimizin can damarı esnafımızı ziyaret etmeye ve maske ile sosyal mesafe denetimlerini gerçekleştirmeye hız kesmeden devam ediyoruz. Çalışma tempomuzda fırsat buldukça zamanımızı hemşerilerimize ayırmaya büyük gayret gösteriyoruz. Bizleri sevgiyle, muhabbetle karşılayan esnaflarımıza ve halkımıza yürekten teşekkür ediyorum. Aşk ile çalışan yorulmaz anlayışıyla ilk günkü heyecanla milletimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz” dedi. KADER KAYA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM