• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Zafer Partisi Pazar yerinde  vatandaşlara çanta dağıttı

Zafer Partisi Pazar yerinde vatandaşlara çanta dağıttı

 

Seçim startı veren Zafer Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı pazaryerinde halka çanta dağıttı. Vatandaşların üzerinde ‘13 milyon sığınmacı sofradan kalktığında bu torba daha ucuza dolacak’ yazılı çantalara büyük ilgi gösterdiği kaydedildi.

 

 

Zafer Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mevlüt Tekdemir ve partililer, Çarşamba günleri kurulan pazaryerinde vatandaşları ve pazar esnafını ziyaret etti. Ziyarette vatandaşlara üzerinde “13 milyon sığınmacı sofradan kalktığında bu torba daha ucuza dolacak” yazılı çantalar dağıtıldı. Vatandaşların çantalara yoğun ilgi gösterdiği öğrenilirken, oldukça başarılı geçen pazaryeri ziyaretinin ardından bir değerlendirme yapan Zafer Partisi İl Başkanı Tekdemir, “Afyonkarahisar Zafer Partisi il teşkilatı olarak seçim startını vermiş bulunmaktayız. Bu kapsamda hazırladığımız ve üzerinde ‘13 milyon sığınmacı sofradan kalktığında bu torba daha ucuza dolacak’ yazılı Pazar çantalarımızı bütün Pazar yerlerini dolaşarak hemşerilerimize dağıtmaya ve Pazar esnafının dertlerini dinlemeye başladık” dedi.

GELDİĞİMİZ NOKTA MAALESEF YOKLUK, FAKİRLİK VE SIĞINMACI İŞGALİ OLDU

İl Başkanı Tekdemir’in açıklaması şöyle: “Maalesef iktidarın bilinçli bir şekilde ülkeye soktuğu 13 milyon sığınmacının ve dünyada kimsenin anlayamadığı Türk tipi yeni ekonomi modelin halkımızı nasıl fakirleştirdiğini ve pazara çıkamaz hale getirdiğini yerinde gördük. Konuştuğumuz bütün pazarcı esnafı sabah koydukları malların olduğu gibi tezgâhta kaldığını, halkın sadece fiyat sorarak geçtiğini, 1 liranın hesabını yapanların alım yapmadığını, kilo başına hiç kar elde edemeden günü tamamladıklarını söylediler.Tarım ülkesi olan Türkiye’de 1 adet marul nasıl 10 TL olur? Soğanın kilosu nasıl 12,5 TL olur? Güzelim ülkede tarımı bitirip hepimizi ithal yağa, patatese, şekere, ete mahkûm edenleri nihayet halkımız fark etmiş durumda. 20 yılın sonunda nefes aldığına şükret diyerek halkı fakirleştirenler kendileri manda yoğurdu, Medine hurması ve kestane balı ile beliyorlar. Dinle kandırmayla, beton ekonomisi ile geldiğimiz nokta maalesef yokluk, fakirlik ve sığınmacı işgali oldu.Bu ekonomik yükü artık kaldıramayan hemşerilerimiz 13 milyon sığınmacıya 10 yılda ödenen 144 milyar doların nasıl cebinden çıktığını da fark etmiş durumda. Zafer partisi olarak bundan sonra bütün ilçelerimizde sahada olacağız.” Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM