• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ZAFER BAYRAMIMIZIN 98. YILI TÜM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN

ZAFER BAYRAMIMIZIN 98. YILI TÜM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Ali ÖZERKAN Zafer Bayramı’nın 98. Yıldönümünü kutladı.

Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Ali ÖZERKAN Zafer Bayramı Yürüyüşü hakkında düşüncellerini paylaştı. Özerkan konuşmalarında şu şu sözleri dile getirdi “Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği olarak her yıl geleneksel olarak düzenlenen Zafer Yolu yürüyüşü etkinliği ile ilgili çalışmalar ve hazırlıklar, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecini de göz önünde bulundurarak, sosyal mesafe, maske ve hijyen koşullarına azami ölçüde dikkat edecek şekilde yapılmıştı. Ancak, İçişleri Bakanlığı tarafından valiliklere gönderilen genelgeyle 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları hakkında, diğer resmi ve dini bayramlarda da olduğu gibi bazı tedbirler alınması ve çeşitli kısıtlamalara gidilmesi neticesinde, bu seneki Zafer Yürüyüşü etkinliği iptal olması sonucuyla karşı karşıya kaldık.” Dedi.

Özerkan, “Covid 19’un tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de halen önünün alınamadığını hepimiz biliyoruz. Gerekli tedbirleri alarak düzenlemeyi planladığımız etkinliğin, bu sene önceki yıllardan çok daha fazla bir katılımla gerçekleşeceğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirdik. İnanıyoruz ki, Covid-19 salgınının ortadan kalkmasının ardından gelecek yıllarda her zamankinden daha güçlü ve yüksek katılımlı bir şekilde Zafer Haftası etkinliklerimize, gerek Afyonkarahisar’da, gerekse Ankara’da devam edeceğiz. Bizler Cumhuriyetin kilidinin açıldığı bu toprakların bireyleri olarak her zaman olduğu gibi bundan sonra da hem geçmişimize hem de zaferlerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz.” İfadelilerini de kullandı.

Bayramımızı yürekten kutluyorum

Özerkan Bayram Kutlama mesajında “Bu vesile ile Cumhuriyet’in kazanıldığı toprakların evlatları olarak, bağımsızlık ve cumhuriyet sevdalısı tüm ulusumuzun en değerli bayramlarından birisi olan Zafer Haftamızı ve 30 Ağustos Zafer Bayramımızı yürekten kutluyor, bu toprakları bize vatan yapan başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bağımsızlık yolunda canını feda etmekten geri durmayan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, daha nice bayramlarda bir arada olmak dileğiyle, tüm hemşerilerime selam ve saygılarımı sunuyorum.” Dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM