• DOLAR
  $2.573,4700
 • EURO
  $0,8994
 • ALTIN
  $40.226,6300
 • BIST
  1,2123
Yurdunuseven; “Üzerimize düşeni valiliğimiz ve bizler yapmaktayız”

Yurdunuseven; “Üzerimize düşeni valiliğimiz ve bizler yapmaktayız”

 

Yurdunuseven ; “ihtiyaç sahibi ailelerin belirlenmesi ve gerekenin yapılması noktasında üzerimize düşeni valiliğimizle beraber yapmaktayız”

Ak Parti Milletvekili, Tutuklu ve Hükümlü Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven; “Pandemi döneminin getirdiği zorluklar ve vakaların artması üzerine başlatmış olduğumuz 17 günlük tam kapanma sürecinde yine vatandaşlarımızla hemhal olmaya sorun teşkil eden noktalarda anında müdahale ederek sorunları vatandaşlarımız için ortadan kaldırmaya devam ediyoruz.

KOMŞUSU AÇKEN TOK YATAN BİZDEN DEĞİLDİR

Sahra Derneği ile şehirde yaşayan mülteci ailelere yönelik faaliyetlerin durumunu ve gereklilikleri değerlendiren Yurdunuseven; “ İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayı dolayısıyla “Komşusu açken tok yatan bizden değildir” sözünün gereği olan etrafımızda bulunan ihtiyaç sahibi ailelerin belirlenmesi ve gerekenin yapılması noktasında üzerimize düşeni valiliğimiz ve bizler yapmaktayız. Yine bu doğrultuda düzenlediğimiz vatandaş ziyaretlerimizi sürdürüyoruz” dedi.

İSTİRİDYE MANTARI BÜYÜK İLGİ VE TALEP GÖRÜYOR

Açıklamasında Bayat Kadın Kültür Evi ve Kadın Kooperatifi ziyaretine de yer veren Yurdunuseven; “Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek’in büyük emekleriyle kurulan ve Türkiye genelinde bir ilk niteliğinde olan tüm Kadın Kültür Evlerimiz üretim ve faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Kadınlarımızın üretime katılması ve ekonomimize katkı sağlaması bizler için çok önemli. Yine bu noktada büyük emekle çalışan Kadın Kooperatif’imizin ürettiği İstiridye mantarı büyük ilgi ve talep görüyor. Bizler de Kadın Kültür Evi ve Kadın Kültür Kooperatiflerine olan desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM