• DOLAR
  $1.326,12
 • EURO
  $0,4767
 • ALTIN
  $19.328,57
 • BIST
  0,9803
Yönetim belli oldu

Yönetim belli oldu

 

DEVA Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı yönetimi şekillendi. İl Başkanlığını Mali Müşavir Kadir Daylık’ın yürüttüğü yönetimde ilimizin tanınmış iş insanları bulunmakta.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Afyonkarahisar İl Yönetimi belli oldu. Kadir Daylık’ın il başkanlığını yaptığı yönetim kurulu yirmi üç kişiden oluşuyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Daylık, “Yönetim kurulumuzu oluştururken, toplumun her kesimini temsil edebilecek isimler olmasına dikkat ettik. Ticaretten hukuka, tarım ve hayvancılıktan ilimizin enerji kaynaklarına, turizmden ekonomiye birçok alanda projeler üretebilecek kişilerin yönetimde yer almasını sağladık. Afyonkarahisar siyasetinde farkımızı hissettirebilecek ve başarılı işlere imza atacak bir yönetim listesi oluşturduk” dedi.

İSTİŞARE İLE HAREKET EDEBİLECEK BİR YÖNETİM OLUŞTURDUK

Başkan Daylık, “Siyasi nezaketten asla vazgeçmeyen, özgürlükçü, katılımcı ve çoğulcu demokrasiyi savunarak, çatışma kültüründen beslenen kesimlerle çatışmak yerine toplumun aradığı huzur, refah ve mutluluk için mücadele veren, ortak akıl ve istişare ile hareket edebilecek bir yönetim oluşturduk. Yönetim hazırlanırken kurucu il heyetimiz, Şevket Kurt, Necmettin Çoban, Kerem Konuralp ve Zeynep Büyükkalaycı’dan oluşan 5 kişilik heyetimiz ile yaptığımız istişare toplantıları neticesinde karar verdik. Yönetim listesi tamamen web üzerinden görüşlerini düşüncelerini bizimle paylaşan arkadaşlardan oluşmaktadır. Afyonkarahisar; DEVA farkını, yaklaşımını hissetmeye başlayacaktır” sözlerine yer verdi. HİSAR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM