• DOLAR
  $1.256,46
 • EURO
  $0,3911
 • ALTIN
  $16.966,22
 • BIST
  1,0535
Yılmazaslan yönetim listesini açıkladı

Yılmazaslan yönetim listesini açıkladı

Dün bir basın toplantısı düzenleyen Afyonkarahisar Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkan adayı Mustafa Yılmazaslan, isimleri netleşen bazı yönetim kurulu üyelerini basına tanıttı

Afyonkarahisar Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkan adayı Mustafa Yılmazaslan, yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Dün bir kafede basın toplantısı düzenleyen Yılmazaslan, “Yönetimi tam olarak şekillendirdim. 24 kişilik bir ekiple çalışıyoruz” diye konuştu. Yılmazaslan’ın Yönetim Kurulu’nda şu kişiler bulunuyor: Halil Acar, Ahmet Karcı, Ahmet Öztürk, Selahattin Özkara, Ramazan Eren, Murat Şapcı, Orhan Tunçok, İbrahim Akçil, Halil Çiğdem.

BU İKİNCİ ADAYLIĞIM

Afyonkarahisar’ta Melek Yüzler Down Kafesi’nde düzenlenen basın toplantısına yerel ve ulusal medyadan temsilciler katıldı. Yılmazaslan seçimi kazanması halinde hem sanayi ustalarının gelişen teknolojiye ayak uydurmalarına yönelik eğitimler vereceklerini, hem de çırak sıkıntısını ortadan kaldıracak projeleri hayata geçireceklerini söyledi. Yılmazaslan, 35 yıldır 1’nci Küçük Sanayi Sitesi’nde baba mesleği oto tamirciliğini yaptığını belirterek, Afyonkarahisar Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanlığına geçen dönemde de aday olduğunu belirterek, “Bu ikinci adaylığım” diye konuştu.

SİYASİ KİMLİĞİMİ KULLANMADIM

Halen İl Genel Meclisi’nde Ak Parti üyesi olarak görev yapan ve 2018 yılındaki seçimlerde bazın esnaflar tarafından “Siyasi kimliğini kullandığı için istifasının istendiği” şeklindeki haberlerin basına yansıyan Yılmazaslan, “Daha önceki seçimlerde olduğu gibi siyasi kimliğimi hiçbir zaman kullanmadım. Eğer kullansaydım bana zararı olabilirdi. Bu seçimlerde de kullanmayı düşünmüyorum. Bu siyasi kimliğimi kazanırsan esnaf için kesinlikle kullanırım” ifadesini kullandı.

BİRLİKTİR BANA OY VERİRSE TEŞEKKÜR EDERİM

Geçen seçimde yarıştığı ve açık ara kaybettiği Afyonkarahisar Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası’nın mevcut başkanı M. Emin Birliktir’in yeniden adaylığını açıklamadığını belirten Yılmazaslan, “Eğer bize oy kullanırsa kendisine çok teşekkür ederim” dedi. Yılmazaslan konuşmasını şöyle sonlandırdı: “Hem geleceğe dair, hem ustalara dair birçok şeyi başaracağımıza inanıyoruz. Oda üyelerinin desteklerini bekliyoruz. Tüm arkadaşlarım adına hepinize teşekkür ediyor, kararımızın, üyelerimize, hayırlı olmasını diliyorum.”AFYONŞEHİR

 

Yılmazaslan’ın tek tek tanıttığı yönetim kurulu üyeleri şu kişilerden oluşuyor: Halil Acar, Ahmet Karcı, Ahmet Öztürk, Selahattin Özkara, Ramazan Eren, Murat Şapcı, Orhan Tunçok, İbrahim Akçil, Halil Çiğdem’de hazır bulundu. (KUTU İÇİNE DE YAZILACAK)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM