• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Yiğitlerimizi rahmetle anıyorum”

“Yiğitlerimizi rahmetle anıyorum”

 

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ; “Yakın tarihimiz boyunca millet iradesinin tecelli ettiği, milletin huzura erdiği ve milli bir takım yükselişlerin olduğu dönemler darbelerle baltalanmış, millet için çalışan devlet adamlarımız şehit edilmiştir” dedi.

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven 17-25 Aralık Fetö kumpası hakkında açıklamalar yaptı. Yurdunu seven” Yakın tarihimiz boyunca millet iradesinin tecelli ettiği, milletin huzura erdiği ve milli bir takım yükselişlerin olduğu dönemler darbelerle baltalanmış, millet için çalışan devlet adamlarımız şehit edilmiştir” dedi

 

“MİLLETİMİZ GÖĞSÜNÜ SİPER ETMİŞTİR”

 

Yurdunuseven” Yine bu darbelerle sindirilmiş millet iradesi 18 yıl önce Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la yeniden ve çok daha güçlü tecelli etmiş ve günümüze kadar gelen her türlü saldırıya ve hainliğe Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde milletimiz göğsünü siper etmiştir. 17-25 Aralık Fetö Kumpası’nda da dünyanın en alçak ve hain terör örgütü FETÖ, Cumhurbaşkanımıza ve hatta ailesine dahi saldırabilecek kadar alçalarak ne kadar alçak bir terör örgütü olduğunu bütün dünyaya göstermiştir “dedi.

 

“DARBE DÖNEMİ KAPANMIŞTIR”

 

Yurdunuseven “Aziz Milletimiz bu süreçte hain terör örgütü FETÖ’nün iç yüzünü en derinden görmüş ve 15 Temmuz Hain Darbe girişimi esnasında canı pahasına liderine de, iradesine de, vatanına da el sürdürmemiştir. 17-25 Aralık sürecinden sonra Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz, 15 Temmuz hain darbe girişimine kadar geçen süreçte FETÖ’ cü teröristlere nefes aldırmamış, bütün iç yüzünü milletin gözü önüne sermiştir. 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi ile de Yüce Milletimiz darbeler dönemini bir daha adı anılmayacak şekilde kapatmıştır.  Devlet içine sızmış Fetöcü hainlerce desteklenen PKK, bugün artık devletimizin yürüttüğü başarılı operasyonlar neticesinde tükenmiş duruma gelmiştir. Yine 17 Aralık 2016 tarihinde terör örgütlerine karşı büyük bir önemi olan ve birçok kahraman yetiştiren Kayseri 1.Komando Tugayı’nda görevli 14 askerimizin kahpece şehit edilişinin yıl dönümü. Yiğitlerimizi rahmetle anıyorum. Ruhları şad olsun.” İfadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM