• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Yerel gazetelerimiz de önemli bir görev üstleniyorlar”

“Yerel gazetelerimiz de önemli bir görev üstleniyorlar”

 


 


Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu Hisar Gazetesini ziyaret etti. İmtiyaz Sahibi Hakan Dilek tarafından karşılanan Burcu; “Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın oldukça geniş görev ve yetki alanında birbirinden önemli çalışmaları başarıyla sürdürdüğüne dikkat çekti.


YEREL GAZETELERİMİZ ÖNEMLİ BİR GÖREV ÜSTLENİYORLAR


Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu Afyonkarahisar Hisar Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hakan Dilek İle görüştü. Burcu, “Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü olarak bize bağlı olan illerimiz ve ilçelerimizde hem basın-yayın organlarıyla olan işbirliğimizi hem de İletişim Başkanlığımızın sorumluluk alanındaki diğer faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Bu kapsamda Afyonkarahisar’daki yerel gazetelerimiz önemli bir görev üstleniyorlar. İletişim Başkanlığımızın tüm çalışmalarında Hisar Gazetemizin desteklerini görüyoruz” dedi.


HİSAR GAZETEMİZİN ÖNEMLİ KATKILARINI GÖRÜYORUZ


“Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanımız Sayın Fahrettin Altun çok önemli çalışmalara imza atıyor” diyerek sözlerine devam eden Burcu; “ Uluslararası alanda Türkiye Cumhuriyeti’nin hemen her alanda savunuculuğunu ve sözcülüğünü yapan Başkanlığımız,  uluslararası alanda son derece önemli bir görevi ifa ediyor. Türkiye Cumhuriyeti’ne yönelik içeriden ve dışarıdan gelen her saldırıda Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığımızher zaman hazır bir durumda. Dünya gündeminde ülkemiz için önemli çalışmalar yapılıyor. Gazete ve Televizyonlarımız aracılığı ile milli bir savunma yapılmakta. Özellikle 15 Temmuz hain darbe girişiminin unutulmaması için proje ve çalışmalarımız devam edecek. Milli birlik ve beraberliğimizin pekişmesine yönelik katkılarımızı sürdüreceğiz” dedi.Günün anısına Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan “15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız” bilgi setini Hisar Gazetesi İmtiyaz sahibi Hakan Dilek’e armağan etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM