• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Yeni bir dönemin şafağındayız’

‘Yeni bir dönemin şafağındayız’

 

Sandıklı’da Saadet Partisi’nin ilçe teşkilatı haftalık toplantısına katılan İl Başkanı Beytullah Karataş, ‘Saadet Sahada’ çalışmasını başarılı bir şekilde gerçekleştiren ilçe yönetimine, Belde ve Mahalle başkanlarına teşekkür etti.

Bir açıklamada bulunan Başkan Karataş, “2023 yılının, değişim, yeni bir başlangıç ve umudun yılı olarak hatırlanacağına inanıyoruz. Cumhuriyetimizin birinci asrını tamamlayacağımız bu yılda yeni bir dönemi başlatarak, Yeni yüzyılımıza yaraşır bir Türkiye’yi inşa etmekte kararlıyız. Geçmişin hatalarını telafi edeceğimiz, geride bırakılan enkazı kaldıracağımız, travmalarını atlatıp, yaralarını da hep birlikte saracağımız yeni bir dönemin artık şafağındayız. Ben’den Biz’e giden bu yolu kararlılıkla yürüyecek, şahısların ve partilerin değil, 85 milyonun menfaatini gözetecek, hakkını ve hukukunu koruyacağız” dedi.

‘BU SOYGUNA BİR AN ÖNCE SON VERİLMELİDİR’

Karataş Sandıklı’da saha ziyaretlerinde vatandaşların özellikle araç muayene ücretleri ile ilgili şikayetlerin olduğunu belirterek şöyle söyledi: “Bir cıvata bile sıkmadan insanımızdan alınan bu fahiş araç muayene ücretleri adeta bir soygun mahiyetindedir. Bu soyguna bir an önce son verilmelidir. İnsanımızın temel ihtiyaçlarını karşılamakta oldukça zorlandığı, akaryakıta gelen zamlardan dolayı araçlarına dahi binemedikleri bir dönemi yaşıyoruz” şeklinde konuştu. Karataş, “Hâl böyleyken yeni yılda araç muayene ücretleri otomobilde 507 liradan bin 130 liraya, büyük araç muayenesinde 685 liradan bin 528 liraya, traktör ve motorlu bisiklet muayenesi 258 liradan 575 lira seviyelerine çıkarılmıştır. Sadece on beş yirmi dakika kadar süren bu işlem için alınan bu fahiş ücret hangi akla ve mantığa dayanmaktadır? Bir cıvata bile sıkmadan insanımızdan alınan bu fahiş araç muayene ücretleri adeta bir soygun mahiyetindedir. Bu soyguna bir an önce son verilmelidir” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM