• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Yazıklar olsun size  Ve yalanlarınıza!’

‘Yazıklar olsun size Ve yalanlarınıza!’

Yazılı bir açıklama yapan İyi Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun, en çok şehidin AK Parti döneminde verildiğini belirterek, şu ifadeleri kullandı: “Şehitler tepesi boş kalmayacak diye kendi çocuklarına çürük raporu alanlar, fakir vatandaşımızın çocuklarını şehit vermekten geri kalmadılar. Teröristlerle 21 yıldır temas halinde olan kendileri, terörist olan bizim öyle mi? Yazıklar olsun size, yazıklar olsun sizin yalanlarınıza.”

Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2’nci tur seçimlerinde vatanını seven herkesi sandıkta oy kullanmaya davet eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun,  “Yapılacak olan bu seçim, sadece bir Cumhurbaşkanlığı seçimi değildir. Bu bir geri dönüşü olmayan ve rejim değişikliğine giden bir yol ayrımı seçimidir” dedi. Yazılı bir açıklama yapan Olgun, AK Parti’ye sert eleştiriler yöneltti.  Oy kullanacaklara “Kendi ülkende yabancı olma! Çocuklarının geleceğini yabancılara verme! Çocuğunun işini, aşını yabancılara verme” diye seslenen Olgun, sığınmacı sayısının hiçbir ülkede olmadığı kadar arttığını belirtti. Olgun; “Türkiye’de hangi ilde ne kadar mülteci var? Bunlar nerede ne yapıyor? Kimin eli kimin cebinde belli değil. Bu gidişat iyi bir gidişat değil. İktidar ısrarla bu mültecileri göre göndermeyeceklerini söylüyor. Bu vatana ihanettir” ifadesini kullandı.

TÜRK BAYRAĞI DALGALANAN OKULLARI ISRARLA KAPATTILAR

AK Parti iktidara geldiğinde terörist kalmadığını, şehit haberi gelmediğini vurgulayan Milletvekili Olgun, sözlerini şöyle sürdürdü: “Şehitler tepesi boş kalmayacak diye kendi çocuklarına çürük raporu alanlar, fakir vatandaşımızın çocuklarını Şehit vermekten geri kalmadılar. Kendi çocukları askerliğin a’sını bilmezken, çaresizlikten, ailesine bakabilme adına uzman çavuşluk mesleğini seçen köylü çocuklarımız Şehit olmaya devam etti. Teröristlerle 21 yıldır temas halinde olan kendileri, terörist olan bizim öyle mi? Yazıklar olsun size, yazıklar olsun sizin yalanlarınıza. AK Parti iktidarında ısrarlı bir şekilde Türk Bayrağı’nın dalgalandığı okulların kapatıldığını, köy çocuklarının imamlara teslim edildiğini ileri süren Olgun, “İmamların yaptıklarını da görüyoruz. Samimi ve gerçek anlamda görevlerini yapan imamlarımız ile bir sıkıntımız yok. Bizim sıkıntımız AK Partinin kılıcını sallayan, kendisine imam diyen sözde imamlarla” görüşünü kaydetti. Milletvekili Olgun, vatandaşlara çağrıda bulunarak “Bize bir şey olmaz demeyin, bu gidişata dur demek için vatanını seven herkesi sandıkta oy kullanmaya davet ediyorum” diye seslendi. Haber Merkezi

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM