• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Yaşanılabilir bir Afyonkarahisar inşa etmek için yoğun çaba harcıyoruz”

“Yaşanılabilir bir Afyonkarahisar inşa etmek için yoğun çaba harcıyoruz”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın farklı bölgelerine ziyaretler gerçekleştirerek, mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor. Her hafta Cuma günleri mahalleleri ziyaret eden Başkan Zeybek bu hafta Sümer Mahallesi’ne konuk oldu.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz,  Belediye Başkanı Yardımcısı Süleyman Karakuş, birim müdürleri ve Sümer Mahalle Muhtarı İsa Altıntaş’ınkatıldığı ziyarette kendisine yöneltilen talep ve önerileri dinleyen Başkan Zeybek, talimat verdi.

Göreve geldiğinden bu yana Afyonkarahisar’da gönül belediyeciliğini hayata geçirmek için büyük çaba harcadıklarını söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorunlarını dinleyip, dertlerine ortak oldukları ifade etti.

Ziyarette mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Zeybek bir yandan daha mutlu, yaşanılabilir bir Afyonkarahisar inşa etmek için yoğun çaba harcadıklarını diğer yandan da vatandaşlarımıza dokunarak, gönüller yaptıklarını ifade etti.

“ÖNCE MİLLET, ÖNCE MEMLEKET”

Ziyarette açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek “Önce Millet Önce Memleket” sloganımızla şehrimizin tüm mahallelerinde halkın içinde olmaya ve daima sahada çalışarak, Gönül Belediyeciliği anlayışını sürdürmeye hız kesmeden devam ediyoruz. Bu hafta Cuma namazımızı Sümer Mahallemizdeki Aksaraylı Camii’nde AK Parti İl Başkanımız Hüseyin Sezen Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz ve Belediyeden ekip arkadaşlarımız ile birlikte eda ettik. Akabinde Mahalle Muhtarımız ve hemşehrilerimizle bir araya gelip, mahallenin talep ve önerilerini yerinde aldık. Bu talep ve öneriler ile ilgili ekip arkadaşlarımızı görevlendirdik. Her zaman ifade ettiğim gibi şehrimizin her mahallesi bizim için değerlidir. Allah’ın izniyle Afyonkarahisar’ın tüm mahallelerinde Belediye olarak elimizden geldiğince, gücümüz yettikçe önemli çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM