• DOLAR
  $1.301,77
 • EURO
  $0,492
 • ALTIN
  $18.870,97
 • BIST
  0,9653
Yalçın, okullarda incelemelerde bulundu

Yalçın, okullarda incelemelerde bulundu

 

Afyonkarahisar’da 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının başlamasıyla birlikte, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın okul ziyaretlerine Ataköy İlkokulu, Ataköy Ortaokulu ve Oruçoğlu İlkokulu ile devam etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Ataköy İlkokulu ve Ataköy Ortaokulu’ndaki ziyaretinde öğrencilerle sohbet ederek isteklerini dinledi. Ataköy Ortaokulu’nda okul kütüphanesini gezerek incelemelerde bulundu. Öğretmenler odasında okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelen İl Müdürü Metin Yalçın, “Bizler, öğrencilerimizin sorumluluk alabilen, çalışkan, arkadaşlarıyla sevgi ve saygı temeline dayalı ilişkiler kurabilen, ülkesine ve milletine bağlı en güzel hizmeti yapabilecek ilim ve bilimle donatılmış bireyler olarak yetişmesini arzuluyoruz. Tüm bu hedeflere ulaşmanın ve mevcut başarıların daha ileri noktalara taşıyabilmenin öğretmenlerimizin ışığında olacağına inanıyorum, öğretmenlerimize tüm emekleri için teşekkür ediyorum” dedi. Yalçın, okul yöneticileri ve öğretmenlerin yeni eğitim öğretim yılı hakkındaki görüşlerini dinleyip güzel ve başarılı bir eğitim öğretim yılı temennisinde bulunarak ziyaretini sonlandırdı.

ORUÇOĞLU’NU DA ZİYARET ETTİ

Okul ziyaretlerine devam eden İl Müdürü Yalçın Oruçoğlu İlkokulu’nda eğitim gören minik anasınıfı öğrencilerini ziyaret etti. Yalçın, öğrencilerin eğitim faaliyetlerine katılarak onlarla birlikte boyama yapıp çeşitli oyunlar oynadı. Daha sonra okul kütüphanesini ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulunan Yalçın, “Öğrencilerimizin yararlanabileceği güzel bir kütüphane ortamı oluştuğunu görüyorum. Kütüphanemizin yapımında emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi. Öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya gelen Yalçın, öğretmenlerin görüş ve önerilerini dinlerken, okul ve okulda yürütülen çalışmalar hakkında idarecilerden de bilgi aldı. Yalçın, okulda yürütülen çalışmalardan dolayı okul idaresine ve öğretmenlere teşekkür ederek ziyaretlerine son verdi. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM