• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Veysel Eroğlu Edirne’de

Veysel Eroğlu Edirne’de

Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu Edirne’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Orman ve Su işleri bakanı Veysel Eroğlu Resmi Twitter hesabından ziyarette bulunan yerleri takipçileri ile paylaştı. İlk olarak Edirne Valiliğini ziyaret eden Eroğlu “Trakya’nın incisi, bereket ve bolluk şehri Edirne’deyiz. Edirne Valimiz Sn. Ekrem Canalp’i ziyaret ederek, Hükümetimizin Edirne’ye yapmış olduğu ve devam eden muazzam projeleri değerlendirdik” ifadelerini kullandı.

“Ak Parti Edirne İl Başkanlığını ziyaret”

Eroğlu Valilik ziyaretinin ardından Edirne Ak parti İl Başkanlığını ziyaret etti. Burada basın açıklamasında bulunan Eroğlu “AK Parti Edirne İl Başkanımız Sn Belgin İba’yı ziyaret ettik, teşkilat mensubu kardeşlerimizle bir araya geldik ve basın açıklaması gerçekleştirdik. Teşkilat mensuplarımızın Edirne için duyduğu şevk ve heyecana ortak olduk” şeklinde konuştu.

“Edirne Belediyesini ziyaret”

Eroğlu Ak parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ile birlikte Edirne Belediyesini ziyaret etti. Twitter hesabından ise “AK Parti Edirne İl Başkanımız Sn Belgin İba ile birlikte Edirne Belediye Başkanı Sn Recep Gürkan’ı ziyaret ettik” yazısını paylaştı.

“1.Balkan Harbinin sene-i devriyesi”

8 Ekim 1.Balkan Harbinin sene-i devriyesi münasebetiyle Eroğlu kamuoyuna paylaşımda bulundu. Eroğlu “Bugün, 8 Ekim 1912’de başlayan 1.Balkan Harbinin sene-i devriyesi. Balkan Harbinde mukaddes vatan toprağını korurken şehit düşen dedem Topçu Er Hacı Hasanzade Mehmed Efendinin Edirne’deki mezarını ziyaret ettik. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.Ruhları şad olsun” ifadelerini kullandı.

“Şehit aileleri derneğini ziyaret”

Ziyaretlerin akabinde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  de listedeydi. Eroğlu “Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanımız Sn Faruk Çiftçi ve yönetimini ziyaret ettik” paylaşımında bulundu.

“Yatırım Mührümüzü Vurduk”

Edirne’ye kazandırılan hizmetleri kamuoyuna paylaşan Eroğlu 6 baraj ve 31 göletin Edirne halkına kavuşturulduğunu söyledi. Eroğlu “Serhat şehrimiz kadim Edirne’deyiz. Büyüyen, gelişen Edirne’mize Hükümetimizin yaptığı 20 milyar TL’lik muazzam yatırımın 7 milyar TL’si Bakanlığım döneminde yapılan orman ve su yatırımlarıdır. Edirne’ye 6 baraj ve 31 gölet ile yatırım mührümüzü vurduk” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM