• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Valilik, toplantı yerleri ile yürüyüş güzergahları belirledi

Valilik, toplantı yerleri ile yürüyüş güzergahları belirledi

 

 

Afyonkarahisar Valiliği, dün yazılı bir açıklama yaparak, Açık Hava Toplantı Ve Gösteri Yürüyüşü Güzergahları, Basın Açıklaması Yapılacak Yerler Ve Pankart ve Afişlerin Asılacağı Yerleri açıkladı.

Afyonkarahisar Valiliği 2023 Yılı Açık Hava Toplantı Yerleri ile Yürüyüş Güzergahları belirledi. Dün açıklanan kararlar, 15 gün sonra yürürlüğe girecek. Açık Hava Toplantı Ve Gösteri Yürüyüşü Güzergahları, Basın Açıklaması Yapılacak Yerler Ve Pankart ve Afişlerin Asılacağı Yerler olarak üç başlık altında toplanan kararlar şöyle:

1 – ZAFER MEYDANI (ANIT PARK ÖNÜ)

a- Toplantı (Miting) alanı: Vilayet kavşağı, Anıt Park, ile Gazlıgöl Caddesi ile Milli Birlik Caddesinin kesiştiği kavşak arası ( Zafer Meydanı ) toplantı alanıdır.

b-            Toplanma alanı: İlimiz Alpaslan Türkeş Bulvarı ile Gazlıgöl Caddesinin kesiştiği Demiryalayan Türbesinin bulunduğu kavşak toplanma alanıdır.

I- Alternatif Toplanma alanı: İmaret Camii yanında bulunan hamam ile Şeker Bank arasındaki alan toplanma alanıdır.

2- Alternatif Toplanma alan: 2.Dumlupınar Caddesi ile Osman Atilla Caddesinin kesiştiği nokta ile Yalova – Kaptan İş Merkezi önünde bulanan alan toplanma alanıdır.

c- Dağılma alanı: Zafer Meydanı ve alana çıkan sokaklar ve caddeler dağılma bölgesi olacaktır.

d-            Yürüyüş güzergahı: Toplanma alanından hareketle Gazlıgöl Caddesini takiben Zafer Meydanında (Anıt park önü) son bulan güzergahtır.

I- Alternatif Yürüyüş Güzergahı: Toplanma alanından hareketle Milli Birlik (Bankalar) Caddesini takiben Zafer Meydanında (Anıt park önü) son bulan güzergahtır.

2- Alternatif Yürüyüş Güzergahı: Toplanma alanından hareketle Milli Birlik (Bankalar) Caddesini takiben Zafer Meydanında (Anıt park önü) son bulan güzergahtır.

2- FATİH KAVŞAĞI ( PAZAR YERİ )

a- Toplantı (Miting) alanı: Taş ocakları yolu ile Şeyh Şamil Bulvarının kesiştiği köşede bulunan Pazar yeri toplantı alamdır.

b-Toplanma alanı: Adnan Menderes Bulvarı ile Kocatepe Caddesinin kesiştiği nokta ile Mithat Paşa Caddesi ile Fatih Gümüş Caddesinin kesiştiği Kocatepe parkı ile Karayolları Şantiyesinin arasında kalan alan toplanma alanıdır.

c- Dağılma alanı: Pazar yerine çıkan sokaklar ve caddeler dağılma bölgesi olacaktır.

d-            Yürüyüş güzergahı: Toplanma alanından hareketle Kocatepe Caddesini takiben Fatih kavşağı Pazar yerinde son bulan güzergahtır.

3- MENDERES BULVARI PTT BİNASI ÖNÜ (ERKMEN KASABASI)

a- Toplantı (Miting) alanı: Menderes bulvarı PTT binasının önü ile Hacı baba, Sayıoğlu, Yukarı Çeşme ve Yıldız sokaklarının caddeye çıkan alan toplantı alanıdır.

b-            Toplanma alanı: Doç. Dr. Sait Açba Caddesi ile Belediye Binası yanındaki kavşak toplanma alanıdır.

c- Dağılma alanı: PTT binası önünde bulunan toplantı alanına çıkan sokaklar ve caddeler dağılma bölgesi olacaktır.

d-            Yürüyüş güzergahı: Toplanma alanından Doç. Dr. Sait AÇBA Caddesini takiben Menderes Bulvarı PTT Binasının önünde son bulan güzergahtır.

4- AKARCAY MESİRE ALANI

a- Toplantı (Miting) alanı: l. Bölge Akarçay Mesire alanı (Aksu Deresi) toplanma alanıdır.

b- Toplanma Alanı: İmamı Azam Camii önü toplanma alanıdır.

c- Dağılma Alanı: Akarçay Mesire Alanına çıkan sokaklar ve caddeler dağılma bölgesi olacaktır.

d- Yürüyüş güzergahı: Toplanma alanından İmamı Azam Cami önünden CaharDudayev Caddesini takiben Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü kavşağında son bulan güzergahtır.

B– BASIN AÇIKLAMASI YAPILACAK YERLER:

a- Zafer Müzesi (Zafer Meydanı)

b-            İstasyon Gar Önü Meydanı

c- Kocatepe Parkı Atatürk Anıtı Önü

C- PANKART VE AFİŞLERİN ASILACAĞI YERLER

Yukarıda belirtilen yerlerde yapılacak Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri ile alakalı olarak yapıştırılacak ve asılacak afiş ve pankartların, Belediyece kurulan ve müsait olan billboardlarve panolara, toplantı alanlarında yapıştırılacak ve asılacak afiş ve pankartların da program hitamı temizlenmek kaydıyla toplantı (miting) alanlarında bulunan direkler ve müsait yerler olarak belirlenmiştir.” Haber Merkezi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM