• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vali Çiçek vatandaşın takdirini kazanıyor

Vali Çiçek vatandaşın takdirini kazanıyor

 

 

Afyonkarahisar Valiliğine atandığı günden beri gece gündüz demeden halka hizmet götürmek adına önemli görevler üstlenen Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in talimatları doğrultusunda yapılan hizmetler vatandaşın takdirini kazanmaya devam ediyor.

 

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek,  Koronavirüs ile mücadelede Afyonkarahisar genelinde ilgili tüm birimlerin katılımıyla virüse karşı alınması gereken önlemleri denetleyerek esnaf ve vatandaşlarımıza maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarılarda bulunuyor. İlçeleri ve köyleri tek tek ziyaret eden Vali Çiçek, burada hizmetlerin devam etmesi adına Kaymakamlara talimat veriyor. Bir taraftan da vatandaşların sorunlarını dinliyor. Devletin ağır işlerini yürüten Vali Çiçek, vatandaşa hizmet götürmek için gece gündüz çalışması vatandaşın takdirini kazandı.

 

HALK” VALİNİN ÇALIŞMALARINI TAKDİRLE KARŞILIYORUZ”

 

Kısa sürede Afyonkarahisar’da yaptığı icraatlarla halkın takdirini kazanan Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in çalışmaları Afyonkarahisar halkının dikkatini çekmeye davam ediyor. Vatandaşlar, valinin bu çalışma performansından memnun olduklarını belirterek, Sayın valimizin Afyonkarahisar halkına yapmış olduğu hizmetleri takdirle karşılıyoruz. Görüyoruz ki Vali hakkaniyetle hizmet yapmaya çalışıyor. Halkın arasında olan bir Vali görüyoruz. Halkın sorunlarını dinleyen ve çözüm için mücadele ediyor. Afyonkarahisar tarihine sahip çıkan, gece gündüz kurumları çalıştıran bir Vali profili çiziyor. Buda Afyonkarahisar’a ve Afyonkarahisar halkına önemli hizmetler yapacağını gösteriyor. Kendisine teşekkür ediyoruz. İnşallah Afyonkarahisar’a daha güzel hizmetler sunar.” şeklinde konuştular

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM