• DOLAR
  $3.230,6200
 • EURO
  $0,7660
 • ALTIN
  $42.299,9900
 • BIST
  1,1415
Ünlü oyuncular Afyon lezzetlerini tattı

Ünlü oyuncular Afyon lezzetlerini tattı

 

 

“Seninle Evlenir Miyim” adlı oyunu sahnelemek üzere Afyonkarahisar’a gelen ünlü oyuncular Yosi Mirzahi ve Şebnem Özinal, Mareşal Fevzi Çakmak Kadın Kültür Evi’ni ziyaret etti, Gastronomi Konağında UNESCO tescilli Afyon lezzetlerinin tadına baktı.

 

 

Yosi Mirzahi ve Şebnem Özinal, Afyon TED Koleji sahnesinde  “Seninle Evlenir Miyim” adlı oyunu sahneledi.  Ömer Mazi’nin organizatörlüğünde Afyonkarahisar’da sehnlenen “Seninle Evlenir miyim” adlı oyun izleyiciden tam not aldı. Oyun sonrası uzun süre alkışlanan sanatçılar defalarca selamlayarak karşılık verdiler. Yosi Mizrahi, “Afyon’a son geldiğimden 3 ay sonra pandemi başladı. Umarım bundan sonra da bizimle birlikte giderler ve artık normal hayatımıza döneriz” dedi.

VALİ ÇİÇEK’E TEŞEKKÜR

Oyun sonrası Hatice Ceylan’ın verdiği çiçekten Mareşal Fevzi Çakmak Kadın Kültür Evi sorumlusu Dr. Gülsüm Ateş Doğan, Yosi Mizrahi’ye ve Şebnem Özinal’a yaptıkları ürünlerden hediye ettiler. Yosi Mizrahi, “Bugün oyun öncesi Kadın Kültür Evini ziyaret ettik. Yapılan çalışmaları dinledik. Afyon Valisi Gökmen Çiçek’e böyle harika bir çalışma yaptığı için teşekkür ediyorum. Sadece bununla kalınmamış kooperatif kurulmuş ve bir de Albikere.com ile Türkiye’nin her yerine ulaşılmasını sağlamış. Gerçekten tebrik ederim” dedi.

AFYON LEZZETLERİNE HAYRAN KALDILAR

Ünlü oyuncu Yosi Mirzahi ve Şebnem Özinal oyun öncesi yemek için Afyon Gastronomi Konağına gittiler. Ramazan Seyman ve Zakire Şahin tarafından karşılan ünlü oyunculara Afyon yöresel lezzetleri hem anlatıldı hem de tattırıldı. Yosi Mirzahi Ramazan Seyman’dan aldığı bilgileri kendi sosyal medyasında paylaştı. Aynı şekilde ünlü oyuncu Şebnem Özinal, Afyonkarahisar izlenimlerini kendisine ait sosyal medyadan takipçileri ile paylaştı.HİSAR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM