• DOLAR
  $1.097,47
 • EURO
  $0,3322
 • ALTIN
  $20.378,39
 • BIST
  1,0470
ÜNİLİG Masa Tenisi takım müsabakaları tamamlandı

ÜNİLİG Masa Tenisi takım müsabakaları tamamlandı

Üniversiteler Spor Ligi (ÜNİLİG) Masa Tenisi müsabakaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Çiğiltepe Spor Salonu’nda  13 Mayıs’ta başladı. Dün sona erenÜNİLİGMasa Tenisiferdimüsabakalarının 1.lig ve süper lig takım müsabakaları ise 16 Mayıs’ta (önceki gün) sona erdi. Önceki gün sona erenMasa Tenisi ferdi müsabakalarının gerçekleştirilen ödül törenine Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Peker, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Oktay Çimen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ve Spor Hizmetleri Şube Müdürü Yılmaz Erşan, Afyon Kocatepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yücel Ocak, masa tenisi sporcuları ve sporseverler katıldı.

DERECELER BELLİ OLDU

ÜNİLİG Masa Tenisi 1.lig takım müsabakalarında kadınlar kategorisinde birinci Fenerbahçe Üniversitesi, ikinci Bahçeşehir Üniversitesi, üçüncü Eskişehir Teknik Üniversitesi oldu. Erkekler kategorisinde birinci Malatya Turgut Özal Üniversitesi, ikinci Koç Üniversitesi, üçüncü Ege Üniversitesi oldu.Süper Lig müsabakalarında kadınlar kategorisinde birinci Nişantaşı Üniversitesi, ikinci Gazi Üniversitesi, üçüncü Erciyes Üniversitesi oldu. Erkekler kategorisinde ise birinci yine Nişantaşı Üniversitesi olurken, ikinci İstanbul Aydın Üniversitesi, üçüncü Gazi Üniversitesi oldu.Müsabakaların gerçekleştiği Çiğiltepe Spor Salonu’nda düzenlenen ödül töreni ile şampiyon olan takımlara madalyalar ve kupalar verildi. Fotoğraf çekimlerinin ardından ödül töreni sona erdi ve ferdi müsabakalara devam edildi.

FERDİ MÜSABAKALAR İSE DÜN SONLANDI

ÜNİLİG Finaller Masa Tenisi Ferdi Müsabakaları ise dün sonlandı.Müsabakalarda takım olarak 1.lig ve süper lig şampiyonları ödüllerini alırken, masa tenisi ferdi müsabakaları ise dün sonra erdi.Müsabakalar sonunda düzenlenen seremoni ile ferdi müsabakalarda yarışan 1.lig ve süper lig kazananları ödüllerini aldılar.AFYONŞEHİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM