• DOLAR
  $1.256,46
 • EURO
  $0,3911
 • ALTIN
  $16.966,22
 • BIST
  1,0535
Ülkü Ocakları, Hızlı Okuma Yazılımı dağıttı

Ülkü Ocakları, Hızlı Okuma Yazılımı dağıttı

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin tasarımını yaptığı “Odak 2023 Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı” eğitim setinin karne alan çocuklara dağıtımı hakkında gazetemize konuştu.

OKUMA HIZINDA YÜZDE 300 ETKİ SAĞLIYOR

Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, AfyonŞehir gazetesi sahibi Hakan Dilek’e, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin tasarımını yaptığı “Odak 2023 Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı” hakkında bazı bilgiler verdi. İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, eğitim setini yarıyıl tatilinde karne alan çocuklara hediye olarak verdiklerinden bahsetti.  Diler, “Sayın Genel Başkan yazılımcı olması sebebiyle kendi oluşturduğu ‘Odak 2023 Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı’ okuma hızında yüzde 300 etki sağlıyor. Bunun da gençlere en büyük avantajı, sınavlarda süre alan paragraf sorularını daha hızlı okuyup, daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturarak süre kazanabilmeleri. Biz bunun karne hediyesi olarak Sayın Liderimiz Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla ve Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı’nın emirleriyle dağıtımını  gerçekleştirdik” dedi.

’80 ÜZERİNDE ÖĞRENCİYE DAĞITTIK’

Eğitim setinin dağıtımı hakkında konuşan Diler, “Şu anda karnesini getiren 80 üzerinde öğrenciye dağıttık. Bu proje Türkiye çapında en önemli projelerimizden birisi. Bunu lisans anahtarı olarak veriyoruz. Uygulamada giriyorsunuz. Verdiğimiz kartlar ücretsiz 1 yıllık lisans anahtarıdır. Dediğim gibi Devlet Bey’in talimatlarıyla çocuklara karne hediyesi olarak dağıtıldı” şeklinde konuştu. ÖMER KOÇAK (ÖZEL)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM