• DOLAR
  $1.256,46
 • EURO
  $0,3911
 • ALTIN
  $16.966,22
 • BIST
  1,0535
‘Üç aylar birlik ve beraberliğimiz için çok önemli bir fırsattır’

‘Üç aylar birlik ve beraberliğimiz için çok önemli bir fırsattır’

Yarın idrak edilecek Regaip Kandili ve ardından başlayacak Üç Aylar dolayısıyla bir mesaj yayınlayan AK Parti Milletvekili Yurdunuseven: “Birlik ve beraberliği kardeşçe yaşamayı şiar edinmiş milletimiz için mübarek Üç Aylar, safları sıklaştırmak, birlik ve beraberliğimize güç kazandırmak için bir vesiledir.”

 

 

AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, yarın idrak edilecek Regaib Kandili ile ilgili bir mesaj yayınladı. Yurdunuseven’in mesajı şöyle: “Mübarek Recep, Şaban ve Ramazan Ayı’nı kapsayan bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni içinde bulunduran Üç Aylar’a erişmenin mutluluğunu hep birlikte idrak ediyoruz. Rabbim daha nice mübarek gün ve gecelere birlik ve beraberlik içinde sağlıkla erişmeyi cümlemize nasip eylesin. Tüm İslam Alemi için mânâsı çok derin, maneviyatı çok geniş olan Üç Aylar, kültür genlerimize derinden işlemiş ve toplumumuzun sosyal yapısı içinde mühim bir yer tutmuştur. Birlik ve beraberliği kardeşçe yaşamayı şiar edinmiş milletimiz için mübarek Üç Aylar, safları sıklaştırmak, birlik ve beraberliğimize güç kazandırmak için bir vesiledir. Bu mübarek günlerin milletimizin sosyal ve psikolojik yapısına katkıları yadsınamaz bir gerçektir.

EL AÇIP DUA ETMEMİZ İÇİN BİR VESİLE VE FIRSATTIR

İslam Sancağı’nı yedi iklim dört kıtada dalgalandıran ülkemize, bugün hala tüm İslam Alemi sancak taşıyıcısı ve lider gözüyle bakmaktadır. Yaklaşık yarım asırdır bölüp parçalamak için uğraştıkları Türk Millet’inin bu güzel ümmet ruhuna Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la yeniden kavuştuğuda aşikârdır. Bizlerde onun dava arkadaşları olarak tüm Türk Milletlerinin ve İslam Sancağı altında birlik ve beraberlik içinde olmanın önemini bilen tüm din kardeşlerimiz için gayretle hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Üç Aylar’ın gelişinin müjdecisi mübarek Regaib Gecesi ise bu mübarek günlere madden ve manen kendimizi hazırlamamız ve Cenab-ı Allah’a el açıp dua etmemiz için bir vesile ve fırsattır. Rabbimizin rahmetini yağdırdığı bu mübarek gecelerin faziletinden hakkıyla feyzlenebilmeyi, Regaib Gecesi’nin mânâsında cümlemizi, ebediyen kardeşlik, vahdet ve tevhitte sabit kılmasını Yüce Rabbimizden niyaz ediyorum. Bu mübarek gün ve geceler ülkemiz ve tüm İslam Alemi için hayırlara vesile olsun inşallah.”AFYONŞEHİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM