• DOLAR
  $1.207,31
 • EURO
  $0,3888
 • ALTIN
  $16.372,89
 • BIST
  1,0342
TÜRMOB Başkan Adayı Türker’den Afyonkarahisar’a ziyaret

TÜRMOB Başkan Adayı Türker’den Afyonkarahisar’a ziyaret

 

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği Başkan Adayı Masum Türker, Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na seçim ziyaretinde bulundu.

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Başkan Adayı, Eski Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı, 21 Dönem İstanbul Milletvekili ve Eski Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Masum Türker, önceki akşam Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na (SMMMO) ziyarette bulundu. Bir süre önce TÜRMOB Başkan Adaylığı’nı açıklayan Türker, Afyonkarahisar SMMMO’da meslektaşlarıyla buluşarak istişarelerde bulundu. Seçim gezisi kapsamında Uşak’ın ardından Afyonkarahisar’a gelen Türker ve beraberindekiler, Afyonkarahisar SMMMO Başkanı Erdal Sayar ve ekibi tarafından karşılandı.

‘HERKES MASUM TÜRKER İSMİNİ BİLİR’

Oda başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Sayar, “Herkes Masum Türker ismini bilir. Sadece meslektaşlarım değil Türkiye bilir. Ben abi diyorum, Masum abimi burada anlatmama tanıtmama gerek yok. O yüzden ben sözü bakanıma veriyorum” dedi.

‘YAPACAĞIMIZI ANLATMAYA GELDİK’

TÜRMOB Başkan Adayı Masum Türker ise “Türkiye’de 15-16 Ekim tarihlerinde Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği’nin kısaca  TÜRMOB’un genel kurulu var. Bu seçimli genel kurulda ben Türkiye Muhasebeciler Ve Denetçiler Platformu adına başkan adayıyım. Aynı şekilde Balıkesir Odası önceki dönem Başkanı Metin Yalçın Bey var. Şu anda Afyon’u ziyaret ederken beraberimizde Balıkesir Odası’nın şu andaki değerli Başkanı Ertuğ Aslan Bey ile sekreteri Eren Çekiç Bey de var. Biz ne yapmak istediğimiz ve yapacağımızı anlatmaya geldik” ifadelerine yer verdi. Ömer Koçak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM