• DOLAR
  $2.423,2000
 • EURO
  $0,7536
 • ALTIN
  $40.705,6900
 • BIST
  1,1869
“Türkiye’nin İyi partiye ihtiyacı var”

“Türkiye’nin İyi partiye ihtiyacı var”

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu haftalık basın toplantısını Garden otelde gerçekleştirdi.Yapılan toplantıya, Teşkilatlardan Sorumlu Koray Aydın’ın yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu ve tüm ilçe başkanları iştirak etti.

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu haftalık basın toplantısını gerçekleştirdi.Yapılan toplantıya, Teşkilatlardan Sorumlu Koray Aydın’ın yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu ve tüm ilçe başkanlar katıldı. Açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Afyonkarahisar İl B a ş k a n ı M.Muhammet Mısırlıoğlu çiftçinin zor durumda olduğunu artık işlerini yapamaz olduğunu dile getirdi. Mısırlıoğlu” Bizim ürettim yaptığımız topraklar terk edilmiş vaziyette.  Tabii ki bu topraklar terk edilirken, Hollanda Devletinin toprakları  Konya Ovası kadar. Hollanda hükümetinin 2020 yılında yapmış olduğu tarım ihracatı 119 milyar Dolar.  Sadece bizim terk ettiğimiz topraklarının yüzde 40’ı kadar olan kısımda ihracat yaparak ülkesine girdi sağlamıştır. Anadolu topraklarında çiftçimiz zor durumda bırakılmıştır” dedi.


POSTACILAR HACİZ MEKTUPLARI TAŞIYOR
Eskiden postacıları dört gözle beklediklerini dile getiren Mısırlıoğlu, “Şimdi postacılardan kaçmaya başladık. Eskiden postacılar eşinden, dostundan, askerdeki oğlundan posta beklerken şimdi ise bu postacılar evlere haciz göndermeye başladı” dedi.
“8 YILDIR GÖREVDE “
Mısırlıoğlu daha sonra ilimizde sekiz yıllık görevde bulunan Milli Eğitim Müdürüne seslendi. Mısırlıoğlu”  Ben buradan İl Milli Eğitim Müdürüne seslenmek istiyorum. Eğitimde ilimiz 60 sırada yerini
alırken, sekiz yıldan beri görev yapan Milli Eğitim müdürü, gençlerimize ne yaptı. Sekiz yılda ilimizde üç Vali, üç Emniyet Müdürü değişti.Ne hikmetse Milli Eğitim müdürü değişmedi bunun nedenini sormak istiyorum” diye konuştu.


“NİYE İYİ PARTİ “
Daha sonra kürsüye Teşkilatlardan Sorumlu Koray Aydın’ın yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu çıktı. Hacımustafaoğlu; “Konuşmam niye İYİ Parti sorusunun da cevabı olacak. AK Parti’nin son 19 yılda
Türkiye’yi getirmiş olduğu nokta itibariyle değerlendirdiğimizde anlamış olacaksınız. İktidara geldikleri günden beri gömlek değiştirir gibi 19 yıl içerisinde en az 4 defa daha gömlek değiştirmişlerdir. Ümmetçi olarak başlamış olduğu siyasi hareketini bir dönem sonra milliyetçiliğe çevirmiş bir süre bu şekilde devam etmiştir. Siz samimi değilseniz sadece varlığınızı ve konumunuzu koruyorsunuz demektir. Ak Partinin yaptığı en büyük ihanet 5000 yıllık tarihi değerlerini, 1400 yıllık dini değerlerini kendi siyasi emelleri için kullanmasıdır” dedi. AK PARTİ’NİN ELİNDE GÜÇ VAR Akdeniz’de yaşanan olaylara değinen Hacımustafaoğlu, bu sorunun Selçuklu’dan bu yana devam ettiğini ve devam edeceğini dile getirdi. Türkiye’nin İYİ Parti’ye ihtiyacı olduğunu vurgu yapan Hacımustafaoğlu, Ak Partinin nasıl olup da iktidarda kaldığına açıklık getirdi. Hacımustafaoğlu” Ak parti elinde bulundurduğu gücü çok iyi kullanıyor. Hükümet partisin elinde 15 Milyarlık bir güç var bu neden ile basını, köşe yazarlarını istediği gibi kullanıyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM