• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Tüm birimler Covid-19 tedbirlerini denetlemek için sahadaydı

Tüm birimler Covid-19 tedbirlerini denetlemek için sahadaydı

Sağlık İçin Hepimiz İçin sloganıyla Vali Vekili Dr. Mehmet Boztepe, Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner ile birlikte Yeşilyol Caddesinde Covid-19 tedbirlerine uyulup uyulmadığını denetledi. Esnaf ve vatandaşlar maske, mesafe ve hijyen konusunda bir kez daha uyarıldı.

Koronavirüsle mücadele aralıksız devam ediyor. Vali Vekili Dr. Mehmet Boztepe denetiminde devletin tüm birimleri Covid-19 tedbirlerini denetlemek için bugün bir kez daha sahadaydı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatları doğrultusunda gerçekleştirilen denetimlerde iş yerleri, cadde ve sokaklarda tedbirleri yerinde inceleyen Vali Vekili Dr. Mehmet Boztepe, Vali Yardımcısı Mehmet Keklik ile Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner, maske, mesafe ve temizlik hatırlatması yaptı.

COVİD-19’LA MÜCADELEDE BİZLERE DESTEK OLUN

Esnaf ve vatandaşlardan tedbirlere sıkı sıkıya uyulması ve vatandaşların da bu doğrultu da bilgilendirilmesi noktasında destek isteyen Vali Vekili Dr. Mehmet Boztepe: “Koronavirüsle etkin mücadele edebilmek için hepimiz birbirimize destek olmalıyız. Sizlerde hem iş yerlerinizde kurallara uyarak hem de gelen müşterilere kuralları hatırlatarak bizlere yardımcı olun. Virüsle mücadeleyi hep birlikte başarılı bir şekilde sonlandıralım” dedi.

ESNAF VE VATANDAŞLAR UYARILDI

 

Vali Vekili Dr. Mehmet Boztepe, Vali Yardımcısı Mehmet Keklik ve Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner cadde üzerinde faaliyet gösteren iş yerleri, umuma açık kafeterya ve diğer işletmeleri tek tek kontrol ederek, tedbirlerin alınıp alınmadığını denetledi. Karşılaştıkları vatandaşları da uyaran Vali Vekili Boztepe, Vali Yardımcısı Keklik ve Başkan Yardımcısı Öner, maske, mesafe ve hijyen uyarılarını yineledi. Selçuk Taşkın

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM