• DOLAR
  $1.243,59
 • EURO
  $0,3667
 • ALTIN
  $21.441,19
 • BIST
  1,0557
TOBB Afyonkarahisar GGK Frig Vadisi’ni inceledi

TOBB Afyonkarahisar GGK Frig Vadisi’ni inceledi

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu, İhsaniye’de önce haşhaş ve haşhaş ezmesi ürünleri ile önemli bir istihdam sağlayan Aşpa Gıda’yı (Haşhaşella), ardından Frig Vadisi’ni ziyaret etti.

Program çerçevesinde ilk olarak “Haşhaşella” markası ile adından söz ettiren Aşpa Gıda ziyaret edildi. Ziyarette TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, firma yöneticileri Süleyman Aşkın ve Mücahit Aşkın ile görüş alışverişinde bulundu. TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, Süleyman Aşkın ve Mücahit Aşkın’a haşhaştan yapılmış plaket hediye etti.

İLİMİZ, BİRÇOK GÜZELLİĞE SAHİP

 TOBB Afyonkarahisar GGK Üyeleri, daha sonra Frig Vadisi’ne inceleme ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretin ardından bir değerlendirme yapan TOBB Afyonkarahisar GGK İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, “İlimiz, birçok güzelliğe sahip. Frig Vadisi, keşfedilmeyi bekleyen mükemmel bir alan. Bu bölgenin marka hâline gelmesi için gece gündüz çalışan Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e teşekkür ediyor; ilimizin markalaşması ve tanıtımı konusunda üzerimize düşen her görevi yapmaya hazır olduğumuzu belirtiyoruz” dedi. Ziyaretlerde TOBB Afyonkarahisar GGK İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan’ın yanı sıra GGK İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Kerem Güzel, GGK İcra Komitesi Üyesi Yasin İsmet Gökgöz, GGK Üyeleri Feyzi Akdeniz, Mustafa İşbilir, Mert Taşpınar ve Emre Burak Tağ hazır bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM