• DOLAR
  $1.207,31
 • EURO
  $0,3888
 • ALTIN
  $16.372,89
 • BIST
  1,0342
Temiz ve Sayın’dan Dilek’e başsağlığı

Temiz ve Sayın’dan Dilek’e başsağlığı

İl Emniyet Müdürü Temiz ve AFSİAD Başkanı Sayın, geçen Cuma günü babası Mehmet Dilek’i toprağa veren Hakan Dilek’i ziyaret ederek, başsağlığı diledi.

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, babası Mehmet Dilek’i kaybeden Afyonşehir gazetesi sahibi Hakan Dilek’i ziyaret ederek, taziye ziyaretinde bulundu.  Müdür Temiz, Hakan Dilek’in acısını paylaşarak, Mehmet Dilek’e Allahtan rahmet ve yakınlarına başsağlığı diledi.  Ziyarette sırasında Emniyet Müdürü Ali Temiz’in 2. Yılını doldurması ve Afyonkarahisar’da imza attığı başarıları konuşuldu. Erenler’de sağladıkları güvenlik önlemleri ile öğrencilere daha rahat ve güvenilir ortam hazırladıklarını söyledi. İnsanlarla iletişim halinde olmanın önemine değinen Müdür Temiz narkotikle olan mücadelesinden bahsetti. Uyuşturucu ile mücadelede annenin önemli bir faktör olduğunu söyledi.

DİLEK: AFYON BİR HUZUR KENTİ

Hakan Dilek de İl Emniyet Müdürlüğünün Afyonkarahisar’da asayiş, narkotik, trafik ve diğer alanlarda elde ettiği başarıların gözle görünür olduğunu belirterek, ilin bir huzur kenti olduğuna vurgu yaptı. Dilek, İl Müdürü Ali Temiz’in şahsında, İl Emniyet Müdürlüğünde görevli ekiplere başarılar diledi.

SAYIN’DAN DİLEK’E BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, geçen Cuma günü babası Mehmet Dilek’i toprağa veren Afyonşehir gazetesi sahibi Hakan Dilek’i ziyaret ederek, başsağlığı ziyaretinde bulundu.  Turkuvaz Medya binasında gerçekleşen taziye ziyaretinde Hakan Dilek’in acısını paylaşan Kadir Sayın, vefat eden Mehmet Dilek’e Allahtan rahmet, hakan Dilek’in şahsında geride kalan yakınlarına da başsağlığı diledi.

YATIRIMCIYA KOLAYLIK SAĞLANMALI

Ziyaret sırasında AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın ile Hakan Dilek arasında Afyonkarahisar’daki yatırım fırsatları konuşuldu. Kadir Sayın, organize sanayi bölgelerinin Afyonkarahisar için önemine değindi, yatırım yapacak iş insanlarına kolaylık göstermesinin önemine vurgu yaptı.

DİLEK, MODERN SANAYİ’Yİ ANLATTI

Aynı zamanda Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı olan Hakan Dilek, sanayi sitesi kompleksinde yapılacak yenlilikler hakkında bilgi verdi. Hakan Dilek, geçtiğimiz günlerde haber sitesi AfyonPost’u yayına sokan AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın’a hayırlı olmasını dileyerek başarılı çalışmalar temennisinde bulundu.AFYONŞEHİR

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM