• DOLAR
  $3.750,6000
 • EURO
  $1,0787
 • ALTIN
  $61.411,3000
 • BIST
  1,1610
Temiz; “Erenleri şehrimizin güzel noktası haline getireceğiz”

Temiz; “Erenleri şehrimizin güzel noktası haline getireceğiz”

 

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Yönetimi Erenler Mahallesinde yapılan Polis Merkezini ziyaret etti.  İl Emniyet Müdürü Ali Temiz “artık çocuklarımız daha güvende” diye konuştu.

Erenler Mahallesine yapılan Karakol’u Basın Yayın Derneği Üyelerine  gezdiren İl Emniyet Müdürü Ali Temiz; “Modern bir Karakol oldu Üniversite’de okuyan öğrencilerimiz bundan sonra daha huzurlu olacaklar”  ifadelerini kullandı.

Ziyarette konuşan  Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Küçükkurt; “ Afyonkarahisar Basın birliği olarak, Emniyet müdürlüğümüze biz biraz moral motivasyon konusunda destek vermek amacıyla ziyarette bulunmak istemiştik. Ama sağ olsun da Sayın valimizin talimatıyla Erenler bölgesinde yeni yapılan karakol binamızı ve görmemiz mi önerildi. Sayın emniyet müdürümüz Ali Temiz bizler Erenlerdeki yeni karakol binamızda kabul ediyor. Afyonkarahisar basın camiası olarak burada yapılan çalışmaları görmekten gerçekten memnuniyet duyduk. Afyonkarahisar’ın en yeni ve gelişen bölgesi Erenler’de asayiş noktasındaki eksikliklerin tamamlanması daha iyi noktalara gelmesi için önemli çalışmalar yapıldığını gördük bu çalışmalardan duyduğumuz memnuniyeti ifade ederken Afyonkarahisar Emniyet Ali Temiz Müdürlüğü koordinasyonunda son dönemde yaptığı önemli çalışmalara da canı gönülden destek verdiğiniz belirtmek isteriz. Gerçekten Afyonkarahisar Emniyeti Afyonkarahisar genelinde suç ve suçluyla mücadelede önemli adımlar atıyor Önemli Çabalar sarf ediyor pandemi şartlarının ağırlığına rağmen hiçbir hizmet aksamadan sürdürmeye çalışıyor.  Bu nedenle Biz emniyet camiamıza sayın Ali Temiz müdürümüze şükranlarımızı sunuyoruz yeni tesislerinin yeni imkânlarının hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Emniyetimizin moral ve motivasyon da hiç kaybetmeden daha da ileriye taşıyacaklarına inanıyorum”  dedi.

BURADA GÜVENLİ BİR HİZMET SUNACAĞIZ

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz ise; “Biz en önemli bu görevi yerine getiriyoruz. Ocak ayında bir sene olacak, bu süreç zarfında da beraber sırt sırta, kol kola bu güzel çalışmalar yaptık. İlk göreve başladığımda da Erenler konusu gündeme gelmişti. Kesinlikle bir ihtiyaçtı, projesi çizilmişti. Fakat çok yetersiz bir projeydi Vali Bey’de geldiğinde güzel bir şey yapalım, bize yakışsın demişti. Çok da güzel bir bina oldu. Üniversitemiz açıldığında da öğrencilerimizin rahatlıkla gelebileceği, arkada bahçemiz var. Burada güvenli bir hizmet sunacağız, Erenler’inkötü şöhretinden dolayı üniversite tercihlerinden bile, öğrenci aileleri burayı tercih ettirmediği duymuştum ve çok şaşırmıştım. Ama öyle bir şey olmadığını da inşallah beraber basın mensubu arkadaşlarımız ile beraber ortadan kaldırıp burayı örnek bir şehrimizin güzel bir noktası haline getireceğiz.”

HER ŞEY KONTROLÜMÜZÜN ALTINDA OLACAK

1 Dakika içerisinde bütün olaylara müdahale edebileceğiz. Bütün ekiplerimiz burada, kamera sistemi ve mobeseyi de buraya kurdurttuk. 50’ ye yakın kamera kuruldu. 24 saat izleyebiliyoruz.  Her şey kontrolümüzün altında olacak. Karakolda sabit 20 kişi var ama çevik kuvvet ekibimiz gelecek, akşam 6’dan gece 2’ye kadar burada kalacak. Narkotik ekiplerimiz burada, yoğunluğa göre artacak. Üniversite açık olduğunda bu sayı 2’ye de katlar. Şuan ki yoğunluğa göre yeterli sayıda ekibimiz var.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM