• DOLAR
  $2.128,7900
 • EURO
  $1,3936
 • ALTIN
  $59.550,0100
 • BIST
  1,1904
TEKNOFEST’in Modern Sanayi Sitemizde yapılması için tüm olanaklar mevcut

TEKNOFEST’in Modern Sanayi Sitemizde yapılması için tüm olanaklar mevcut

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Modern Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek’i ziyaret etti. Dilek yapılan Modern Sanayi Sitesi Hakkında Başkan Zeybek’e bilgi verdi.

Modern Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile bir araya geldi. Dilek; “ Modern Sanayi sitesi olarak her zaman devletimizin yanınızdayız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek sözlerine Başlayan Dilek, Başkan Zeybek’e yüzde 95’i biten Modern Sanayi Sitesi hakkında bilgi verdi.  Dilek 2022 yılında yapılacak olan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin (TEKNOFEST) Büyük Taarruz ‘un 100. yılında Afyonkarahisar’da yapılması halinde Modern Sanayi Sitesi alanının kullanımı için tahsis edebileceğini ve bundan dolayı memnun olacağını söyledi.

MODERN SANAYİ SİTEMİZ TOPLAM 200 BİN METREKARE ALANA SAHİP

Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek; “Bölgenin en büyük Modern Sanayi Sitesi adayıyız. TEKNOFEST İlimizde yapılırsa Modern Sanayi Sitemizde yer tahsisine hazırız. 2022 yılında yapılacak olan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin (TEKNOFEST) Büyük Taarruz ‘un 100. yılında yapılmasını içtenlikle istiyoruz ve destekliyoruz. Bu kapsamda TEKNOFEST için Modern Sanayi Sitemizde, festivalin düzenlenmesi için alan tahsis etmekten onur duyarız. Alanımız da bulunan 382 dükkânımız devletimizin, milletimizin ve festivale katılacak olan tüm vatandaşlarımızın hizmetine açmaktan gurur duyarız. Modern Sanayi Sitemiz toplam 200 Bin Metrekare alana sahip. 53 Bin 200 metrekare kapalı alanı bulunuyor. 25 metre yol genişliğimiz, 9 metre dükkânlarımızın yüksekliği, yeşil alanı ve yollarıyla TEKNOFEST’in Modern Sanayi Sitemizde yapılması için tüm olanaklar mevcut.” dedi. Ziyaret sonrası Modern Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Hakan Dilek, Belediye Başkanı

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM