• DOLAR
  $2.410,1500
 • EURO
  $0,6030
 • ALTIN
  $36.167,7800
 • BIST
  1,1200
Taşolukspor yeni sezon hazırlıklarına başladı

Taşolukspor yeni sezon hazırlıklarına başladı

 

Taşolukspor yeni sezon için hazırlıklarına başlayarak Taşoluk Stadı’nda antrenmanlarını sürdürüyor. Yeni sezonda iddialı olan Taşoluk Belediye Spor kulübü  başkanı Hüseyin çalış ve Teknik Direktörü İbrahim Güleç  amatör kulüpler ile Taşolukspor hakkında bilgi verdi.

 

 

Bu sezon 1. Amatör küme A grubunda yer alacak  TaşaolukBelediyespor yeni sezon öncesi  yemekte bir araya gelerek moral buldular. Taşoluk Belediye Spor kulübü  başkanı Hüseyin Çalış ve Teknik Direktörü İbrahim Güleç  yeni sezon hakkında bilgiler verdi.

“Bu kötü alışkanlıklara bulaşacağına gelsin sporunu yapsınlar”

Taşolukspor Kulübü Başkan Hüseyin Çalış gençlerin spora teşvik edilmesi gerektiğini belirterek, “Amatör kulüp yönetmek oldukça zor iş. Dışarıdan bakıldığı zaman içeriği bilinmediği için kolay gibi görünür. Bazı ağabeylerimiz var bizlere destek oluyor onlara teşekkür ediyorum. Taşoluk ilçesi vatandaşları  kulübümüze destek olursa kulübümüzün daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Gençlerimiz bu sayede kötü yola gitmez ve futbol ile ilgilenir. Gençler kötü alışkanlıklara bulaşıyor, bu sayede onlardan da korunmuş olur. Bu kötü alışkanlıklara bulaşacağına gelsinler sporunu yapsınlar, her gence kapımız açıktır. Kulübümüze destek olan ve bugüne kadar emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

“Yeter ki futbolcularda istek olsun, ruh olsun, birlik beraberlik olsun”

Uzun yıllar amatör spor kulüplerini çalıştıran Taşolukspor Teknik Direktörü İbrahim Güleç amatör kulüpleri değerlendirerek Taşolukspor hakkında bilgi verdi. Güleç. “20 senedir bu işi yapmaktayım. Takımımız hazır inşallah başarılı olacağız. Başarmak için bir engel yok. Yeter ki futbolcularda istek olsun, ruh olsun, birlik beraberlik olsun. Futbolcular sahada oynamadığı sürece hoca bir hiçtir. Futbolcular çıkacak oynayacak ve hocalarının söylediğini yapacaklar. O zaman başarı olur. Tabiî ki futbolda kaybetmekte var, bunu da kabul etmek gerekir. Başta Kulüp ve BeleidyeBaşklanımız” şeklinde konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM