• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SP’de yeni Gençlik Kolları  Başkanı Beşkardeş oldu

SP’de yeni Gençlik Kolları Başkanı Beşkardeş oldu

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Gençlik Kollarında bayrak değişimi yaşandı. Gençlik Kolları Başkanı olarak çalışmalarını sürdüren Ahmet Taşkapı, görevini Nedim Taha Beşkardeş’e devretti. Yeni Başkan Beşkardeş görevlendirme yazısını İl Başkanı Beytullah Karataş’tan aldı.

Görev değişimi sonrası konuşan Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Beytullah Karataş, “Gençlik dönemi heyecanın yüksek olduğu, dostluğun ve kardeşliğin daha sıcak yaşandığı bir dönemdir. Böyle bir dönemde Saadet Partisi’nin Gençlik Kollarında görev almak ve yaşanabilir Afyonkarahisar adına çalışma yapmak çok önemli. Biz de gençlik teşkilatlarımızda görev alırken çok güzel zamanlar geçirdik. Bu zamanların iyi bir şekilde değerlendirilmesi ve tüm gençlere ulaşılması gerekiyor” dedi. Görevini devreden Ahmet Taşkapı ise “Biz şehrimizde iyiliğin ve güzelliğin yayılması için mücadele ettik. Bu bir bayrak yarışıdır ve ben inanıyorum ki bundan sonraki süreçte Nedim Taha başkanımız yönetimiyle birlikte bu bayrağı daha yukarılara taşıyacak mücadeleyi verecektir” diye konuştu.

‘GENÇLİK, HER BİRİMİZİN İÇİNDEKİ UMUDU TEMSİL EDER’

Afyonkarahisar Gençlik Kolları yeni Başkanı Nedim Taha Beşkardeş ise görev değişiminin ardından şunları söyledi: “Ben öncelikle İl Başkanım Beytullah Karataş ve görevi teslim aldığım Ahmet Taşkapı başkanıma teşekkür ediyorum. Rabbim kendilerinden yapmış oldukları çalışmalardan razı olsun. Gençlik, her birimizin içindeki umudu temsil eder. Bizler, umutları yeşertmek ve Saadet Partimizin en büyük zaferleri için çalışacağız. Afyonkarahisar’daki tüm genç kardeşlerimin sorunlarıyla ilgilenecek, onların olduğu her yerde biz de olacağız. İnanıyoruz ki; Yaşanabilir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz.” Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM