• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Soner Ayaz Topçu  erkekliğe ilk adımını attı

Soner Ayaz Topçu erkekliğe ilk adımını attı

Topçu ailesinin mutlu günü

Aydan & Veysel Topçu çiftinin küçük oğulları Soner Ayaz Topçu erkekliğe ilk adımını attı. Sünnet düğünü 17 Eylül Cumartesi günü sevenlerinin katılımıyla Dinar’da bulunan Parkala Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

Dinar Pancar Koop. Başkanı ve Dinar E.S.K.K. Başkanı Veysel Topçu ve Uzm. Estetisyen Aydan Topçu küçşük oğulları Soner Ayaz Topçu için görkemli bir sünnet töreni düzenledi. Çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleştirilen sünnet düğünü öğleden sonra yapılan konvoy ile başladı. Yemek ikramı sonrası davetliler ile doyasıya eğlenen Topçu ailesi ve küçük oğulları Soner Ayaz gecenin tadını çıkardı.

Düğüne, 6.Blg. Birlik Başkanı Ahmet Tural, İçişleri Bakanlığı Baş Danışmanı Tahir Alan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve yönetimi, Türkiye Kahveciler Başkanı Murat Ağaoğlu, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Evciler Belediye Başkanı Ali Dede Savaş, Burdur Dirmil Belediye Başkanı Ahmet Sertbaş, Afyonkarahisar ESOB Başkanı Cengiz Üstün, Afyon Pancar Koop. Başkanı İbrahim Eroğlu, Burdur ESOB Başkanı Metin Sipahi, Başmakçı Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü, Borsa Meclis Başkanı Fahrettin Zobalı, Emniyet Başmüfettişi Yalçın Kocakalay, İş insanı İsmail Elibol, Tatarlı Belediye Başkanı Şuayip Çiçek, Dinar Kaymakamı Kemal Duru, Dinar İlçe Emniyet Müdürü Nihat Pulat, Dinar İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Necip Kaçar, Afyon ve Isparta Esnaf Oda Başkanları, Göller Bölge Birlik Kefalet Koop. Başkanları, İl Genel Meclis üyeleri, Muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM