• DOLAR
  $1.207,52
 • EURO
  $0,3904
 • ALTIN
  $16.360,33
 • BIST
  1,0334
‘Sohbet Toplantıları’nın ikincisi düzenlenecek

‘Sohbet Toplantıları’nın ikincisi düzenlenecek

 

Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Derneği yeni başlattığı sohbet toplantılarına devam ediyor. Sohbet toplantılarının ikinci konuğu Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İsmail Balık olacak.

İlki Afyonkarahisarlı olduğunu her platformda iftiharla belirten Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın katılımıyla gerçekleştiren Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Derneği, sohbet toplantılarının ikincisinde 24 Eylül 2022 Cumartesi günü Saat: 14.00’te dernek genel merkezinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İsmail Balık’ı konuk edecek.

ENFEKSİYON HASTALIKLARI KONUSUNDA BİLİNÇLENMEK ÇOK ÖNEMLİ

Dernek Genel Başkanı Mehmet Ali Özerkan toplantıyla ilgili yaptığı açıklamada “Dernek olarak başlattığımız sohbet toplantılarının ikincisini ülkemizde enfeksiyon hastalıkları konusunda en önemli isimlerden biri olan çok değerli hemşehrimiz Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İsmail Balık hocamızın katılımı ile gerçekleştiriyoruz.

BİLGİ KİRLİLİĞİNE SON VERELİM

“Üikemizde son zamanlarda büyük bir bilgi kirliliği yaşanıyor. Bildiğiniz gibi tüm dünyayı kasıp kavuran Korona virüs ülkemizde çok sevdiğimiz yakınlarımızı elimizden alarak hepimizi üzmüş ve bizlere derin acılar yaşatmıştır. Bir de buna gelecek olan kış aylarının olumsuz koşullarını eklediğimizde enfeksiyon hastalıkları konusunda hemşehrilerimizi ilk ağızdan bilgilendirmenin yararlı olacağını düşündük.” diyen Özerkan, “Bilgi kirliliğine son verebilme adına gerçekleştireceğimiz bu toplantıyla kendi hayatımıza olduğu gibi belki de bir yakınımızın yaşamına da önemli katkılar sunabileceğimizi düşünüyor, bu nedenle toplantıya katılımı çok önemsiyor, Ankara yaşayan hemşehrilerimizin bu sohbet toplantısına katılımlarını bekliyoruz. Bu duygularla bizleri kırmayarak toplantı davetimizi kabul eden sayın Prof. Dr. İsmail BALIK hocamıza şahsım, yönetim kurulum ve Ankara’da yaşayan hemşehrilerimiz adına çok teşekkür ediyorum” dedi. Haber Merkezi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM