• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Şehit ve gaziler masa  takvimleri teslim edildi

Şehit ve gaziler masa takvimleri teslim edildi

Afyonkarahisar merkez, ilçe ve beldelerinde bulunan şehitlerimiz adına hazırlanan en özel takvimlerin basımı tamamlandı ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı’na teslim edildi.

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın desteği ve İl Genel Meclisi Başkanı (İGM) Burhanettin  Çoban’ın katkıları ile hazırlanan Şehit ve Gazilerimiz adına özel olarak yapılan takvimleri Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı’ya İGM Başkanı Burhanettin Çoban bizzat teslim etti. On yıldan bu yana hazırlanarak dağıtımı gerçekleştirilen 430 şehit ve gazimize özel masa takvimlerinin her biri özenle hazırlandı.  Her şehidimizin özel fotoğrafının ve bilgilerinin bulunduğu masa takvimlerini teslim eden Çoban, unutulması imkânsız olan her bir şehidimizin adına teker teker düzenlenen masa takvimlerine verdiği destek ve özel ilgiden dolayı Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’na teşekkür etti.

430 ADET TAKVİM HAZIRLANDI

Yaklaşık 10 yıldan buna Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesinin hiçbir talebinin geri çevirmediklerini her türlü desteği vermek adına çabaladıklarını belirten Başkan Çoban, bu anlamlı ve özel takvimleri Başkan Kumartaşlı’ya teslim etti. Her bir sayfası özenle hazırlanan 430 adet şehit ve gaziler masa takvimlerini teslim alan Başkan Kumartaşlı ise başta Vali Kübra Güran Yiğitbaşı ve İGM Başkanı Burhanettin Çoban olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti. Uzun yıllardan buyana her türlü sıkıntılarında, sorunlarında iyi ve kötü günlerinde yanlarında olan Burhanettin Çoban’a da tüm Şehit anneleri, babaları, eş ve çocukları ile gaziler adına teşekkür eden İsmail Kumartaşlı, takvimleri tüm şehit ailelerine ve gazilere dağıtacağını, şehit ailelerimiz ve kahraman gazilerimize Vali Yiğitbaşı ile İGM Başkanı Çoban’ın selamlarını ileteceğini söyledi. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM