• DOLAR
  $3.867,6900
 • EURO
  $1,1482
 • ALTIN
  $60.580,1600
 • BIST
  1,1601
“Seçimsiz iktidar vaadine inanan hainler bu ülkeyi bölemeyecektir”

“Seçimsiz iktidar vaadine inanan hainler bu ülkeyi bölemeyecektir”

 

 

MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan ve beraberindeki heyet AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Uluçay “Batının dünden rızalı kuklası olan 1 dolara satılmış, seçimsiz iktidar vaadine inanan hainler bu ülkeyi, milleti ve cumhur ittifakını asla bölemeyecektir” dedi.

 

MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, beraberindeki heyetle AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Uluçay Cumhur ittifakının asla ve asla bozulmayacağını, küçük ya da büyük hesaplara kurban edilmeyeceğini söyledi.

“CUMHUR İTTİFAKI BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜN EN SAĞLAM TEMELİDİR”

 

Uluçay konuşmasında şu ifadelere yer verdi; Vatanı ve milleti için didinen, çalışan ve mücadele verenlerin ittifakı ile küçük hesaplar uğruna teröre dahi göz yumulan bir ittifakın mücadelesi asla aynı değildir. Batının dünden rızalı kuklası olan 1 dolara satılmış, seçimsiz iktidar vaadine inanan hainler bu ülkeyi, milleti ve cumhur ittifakını asla bölemeyecektir. Milliyetini satmış olanlar, bizlerin inandığı kadar bir bir tükenecektir. Bu yüzden cumhur ittifakı milli birlik ve beraberliğin sembolü olduğu kadar, vatanımızın bölünmez bütünlüğünün de en sağlam temelidir.

 

“SON KALE TÜRKİYE CUMHURİYETİ’DİR”

 

MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan da konuşmasında Uluçay’ın sözlerine katıldığını beyan ederek şu ifadelere yer verdi; Liderimiz Devlet Bahçeli’nin dediği gibi zillete düşenler, teröristlerle yol yürüyenler, PKK’ya, FETÖ’ye tutunanlar bilsinler ki, son kale Türkiye Cumhuriyeti’dir. Bu kale de Cumhur ittifakının temellerinde dimdik ayaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM