• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Sadece milletin emeğini değil,  Türkiye’nin geleceğini çalıyor’

‘Sadece milletin emeğini değil, Türkiye’nin geleceğini çalıyor’

Saadet Partisi Ocak ayı İl Divan Toplantısı’nda konuşan İl Başkanı Beytullah Karataş, “Maalesef iktidar çevresine çöreklenenler, sadece yetimin malını, garip garibanın hakkını, milletin emeğini değil, Türkiye’nin geleceğini de çalıyor. Bu iktidar değişmedikçe, sonuç değişmeyecek” dedi.

Saadet Partisi Ocak ayı İl Divan Toplantısı İl Yönetimi, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları, Milli Görüşçü Kuruluşların ve üyelerin katılımıyla coşku ve heyecanla gerçekleştirildi. İl Başkanı Beytullah Karataş, “Türkiye’nin önemli bir seçime gittiğini ifade ederek Saadet Partililerin omuzlarındaki sorumluluğun bir kat daha arttığına değindi. Karataş, “Afyon’umuz 20 yıllık AK Parti iktidarı döneminde maalesef hak ettiği değeri görmedi. Türkiye’nin en önemli noktasında bulunan şehrimiz altyapı ve üstyapı yatırımlarından jeotermal enerjinin yerinde kullanımına, işsizlikten fakirleşmeye varıncaya kadar bir çok konuda hemşehrilerimiz mağdur ediliyor. İktidar vekillerinin giremediği sokaklara giriyor, vatandaşımızı hanelerinde ziyaret ediyoruz. İşsizlikten evine ekmek götüremeyen babaların, mutfakta tenceresini kaynatamayan annelerin, gece yatağa aç giren çocukların umudu bugünkü iktidarın değişmesi ve adil ve yaşanabilir bir Türkiye’nin tesis edilmesidir. Afyonkarahisar hak ettiği değeri Saadet Partisi iktidarında görecek” dedi.

‘GENÇLERİMİZ GELECEKTEN UMUTSUZ’

Milletin geleceğinin şu anki iktidar tarafından ipotek altına alındığını belirten Karataş, “Gençlerimiz gelecekten umutsuz. Gelir dağılımındaki adaletsizlik her geçen güz daha da derinleşmektedir. Milli gelirdeki işçinin çalışanın payı azalırken, sermayenin payı artmaktadır. Tarihi bir dönemeçteyiz! Bütün dünya yeniden şekillenirken, sadece haritalar değil, ekonomik eksenler de yeniden dizayn edilirken; Türkiye, her gün içerdeki başka bir kokuşmuşluk ve yozlaşmayla yüzleşmektedir” ifadelerini kullandı.

‘TÜRKİYE BİR SEÇİM ATMOSFERİNE GİRMİŞTİR’

Karataş, “Maalesef iktidar çevresine çöreklenenler, sadece yetimin malını, garip garibanın hakkını, milletin emeğini değil, Türkiye’nin geleceğini de çalıyor! Açık söylüyoruz; bu iktidar değişmedikçe, sonuç değişmeyecek! Zira aynı şeyleri tekrar ederek farklı sonuç elde edemezsiniz. Şimdi önümüzde bir fırsat var. Türkiye bir seçim atmosferine girmiştir” diye konuştu.

‘İNSANIMIZIN GERÇEK GÜNDEMLERİNE ODAKLANIYORUZ’

Karataş, “Türkiye’nin ve insanımızın  gerçek gündemleri var, bir de bu gerçek gündemler konuşulmasın diye algı mühendislikleriyle masa başında üretilen suni gündemler var. Biz Saadet Partisi olarak ülkemizin ve insanımızın gerçek gündemlerine odaklanıyoruz. İktidarın gündemine kapılarak, insanımızın gerçek gündemlerinin konuşulmasının önüne geçilmesine fırsat vermemekte kararlıyız. İnsanımızı topraksız, toprağı da insansız bırakan bugünkü düzene karşı olmak sorumluluğumuzun gereğidir. Oy hesabı uğruna, dini ve manevi değerlerimizin istismar ediliyor olmasına ise en yüksek sesle karşı çıkışımız işte ahlaki, vicdani ve insani sorumluluklarımızı yerine getirmek içindir” dedi. Toplantı sonunda partiye katılanlara rozetleri takılarak İlçe Başkanları ile seçim gündemli bir toplantı yapıldı. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM