• DOLAR
  $2.320,9300
 • EURO
  $0,7141
 • ALTIN
  $40.486,3200
 • BIST
  1,1836
PAB bildiğimiz gibi

PAB bildiğimiz gibi

 

Afyonkarahisar’da birçok ilke imza atan Afyonkarahisar Perşembe akşamları bisiklet grubu havaların ısınmasıyla birlikte faaliyetlerine hız verdi.

Afyonlu bisiklet severlerin bir araya gelerek kurulan PAB kış mevsimi dolasıyla kısmen ara verdikleri bisiklet turlarına tekrar başladı. Afyonkarahisar ve çevresini düzenledikleri eğlenceli bisiklet turlarıyla gezen PAB üyeleri havaların ısınmasıyla birlikte etkinliklerine hız verdi.

“BİSİKLET SÜRMEYİ ÇOK SEVİYORUM”

Her geçen gün büyüyen bir aile olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden PAB’ın üyelerinden, “Açıkçası PAB’ın bayan üyesi olmaktan çok mutluyum. Burada kurduğumuz güzel dostluklar sayesinde birçok zorluğun üstesinden gelmeyi başardık. Bunların başında da bayanların da özgürce istedikleri sporu yapabileceklerini ispatlamak oldu. PAB ailesi ile birçok etkinliğe katıldım. Bunların hepsi birbirinden güzel etkinliklerdi. Bisiklet sürmeyi çok seviyorum. Bu sevgi sayesinde çok güzel dostluklar kurdum. Tüm bisiklet severleri bu büyük ailenin bir ferdi olması için PAB’a davet ediyorum” dedi.

“UNUTULMAZ ANLAR VE ANILAR YAŞADIK”

Bisiklet sürmenin yapılacak en iyi sporlardan bir tanesi olduğuna dikkat çeken PAB Başkanı Osman Çoban , “Bisiklet insan hayatına etki eden sporların başında geliyor. Bisiklet sürerek bir yandan devamlı sağlıklı ve zinde kalırken bir yandan da yaptığınız etkinliklerle insanlara dokunabiliyor de doğayla iç içe olabiliyorsunuz. Yaz kış demeden her hava şartının hem tadını çıkarmak hem de zorluklarını bisiklet sürerken yaşamak mümkün. Havaların ısınmasıyla birlikte etkinliklerimize hız verdik. Geçtiğimiz hafta sonu güzel bir organizasyon ile PAB ailesi olarak bir araya geldik ve güzel bir doğa turu yaptık. Çiğdemlerin çıkmış olması bu gezimize ayrı bir güzellik kattı. Biz PAB olarak bu ve buna benze etkinliklerimize aralıksız devam etmeyi hedefliyoruz. Afyonkarahisarlı bisiklet severleri de bu etkinliklere katılmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM