• DOLAR
  $1.308,16
 • EURO
  $0,4924
 • ALTIN
  $18.921,33
 • BIST
  0,9694
Özkaya, halk gününde talep ve önerileri dinledi  

Özkaya, halk gününde talep ve önerileri dinledi  

 

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya dün öğleden sonra Merkez İlçe Başkanlığı’nda halk günü toplantısı düzenledi. Toplantıya talep ve katılım beklenene göreoldukça yoğun oldu. Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz isehalk günüyle ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada, “Bundan sonra halk günlerimiz olacak” dedi.

 

 

Afyonkarahisar AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, Merkez İlçe Başkanlığı binasında halk gününde vatandaşlarla bir araya geldi. Programa Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve partililer de katıldı. Sorun ve dilekleri dinleyen Milletvekili Ali Özkaya, dün saat 13.00 ile 16.00 arasında görüşme için müracaat eden vatandaşlarla buluştu.

YETKİLİLERİ ARAYARAK SORUNLARI ÇÖZÜME ULAŞTIRDI

Toplamda birçokgörüşme müracaatının olduğu halk gününe,250’den fazla katılım oldu. Halk gününde vatandaşlarıbizzat dinleyen Milletvekili Özkaya, ilgili kişi, kurum ve yetkilileri arayarak sorunları anlık olarak çözüme ulaştırdı.Özkaya, yatırım istihdam ve büyüme ile ilgili iş insanlarından gelen talepleri dinledi ve konu ile ilgili gerekenlerin yapılması konusunda kurum kuruluşlara talimat verdi. Halk gününde ise Cumhurbaşkanının projelerinden de bahseden Özkaya, AK Parti hükümetinin hedefinin büyüme yönünde olduğunu,önem gösterdikleri konuların istihdam, yatırım, üretim veihracat olduğuna değindi.

‘YOĞUN BİR GÜN GEÇİRDİK’

AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ise AfyonŞehir Gazetesi’ne halk günü ile ilgili özel açıklamalarda bulundu. Merkez İlçe Başkanı Karadeniz, “Vekilimiz Ali Özkaya ile birlikte halk günü programı yaptık. Her biri birbirinden kıymetli 200’ü geçkin ziyaretçimiz oldu. Halk günlerinin önemini bugünlerde daha görme fırsatı elde ediyoruz. Pandemi döneminde halk günlerini yapamıyorduk. Bu halk günlerine de başladık. Sırasıyla vekillerimizle vatandaşların talep, istek ve önerilerine yönelik görüşme imkanı oluşturmaya çalışacağız. Tabi ki bu arada mahalle, köy ve belde ziyaretleri de vekillerimizle birlikte devam ediyor. Halkla iç içe olmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Mahalle, köy ve beldelerden gelen talepleri birebir vekillerimize ile başkanımıza ulaştırıyoruz. Yapılabilecek, gözden kaçan durumlar varsa onların giderilmesi konusunda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bugün de sağ olsun Ali Özkaya vekilimizle birlikte  halk günü yapma kararı aldık. Yaklaşık 3 saat civarında bir planlama yapmıştık. Vatandaşlarımız 200-250 civarında bir katılımla yoğun bir gün geçirdik. Vekilimiz de notlarını aldı, onlarla ilgilenecek, gereken çözüm önerilerini inşallah kendisi oluşturacak. İnşallah merkezdeki faaliyetlerimiz vekillerimizle, il başkanımızla birlikte devam edecek” şeklinde konuştu.

‘BUNDAN SONRA HALK GÜNLERİMİZ OLACAK’

Diğer AK Parti Milletvekillerininde halk günü planlamasından bahseden İlçe Başkanı Karadeniz, “Şu an tarihleri netleştirmedik fakat İbrahim Vekilimiz daha önceden yapmıştı zaten. Bir sonraki planlamamızı gerek sosyal medyamızda, gerek mesaj yoluyla vatandaşlarımıza, üyelerimize duyuracağız inşallah. Bundan sonra halk günlerimiz olacak” dedi. Ömer Koçak (Özel)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM