• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Onların duasını almak bizim için aslolandır

Onların duasını almak bizim için aslolandır

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ve dernek yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Başkanımız Burhanettin Çoban’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten Memnun olduğunu belirterek sözlerine başlayan Afyonkarahisar İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Şehit aileleri ve Gazilerin her zaman yanında olduklarını ifade etti.

Çoban; “Onların duasını almak bizim için aslolandır. Tüm şehitlerimize Allah´tan rahmet diliyorum. Zor bir coğrafyadayız. Herkesin bu ülkeden medet umduğunu biliyoruz. İnşallah Ay Yıldızlı Türk Bayrağımıza, vatanımıza, milletimize ve devletimize sahip çıkacağız. Bizim buralarda bu hizmeti vermemize Cenabı Allah´ın izniyle imkan sağlayan şehitlerimize minnet duyuyorum” dedi.

CANIMIZI VERMEYE HER ZAMAN HAZIRIZ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar  Şube Başkanı Emre Öztürk ise, Şehitlerimize Allah´tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine sabırlar dileyerek, vatanımızın birlik ve beraberliği için canlarını vermeye her zaman hazır olduklarını kaydetti.  Şehit ailelerimiz ve gazilerimize her zaman gönlünüzü açtınız. Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım. Bundan sonraki süreçte 7gün 24 saat beden ve akıl gücümün el verdiği sürece daima şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin, gazi yakınlarımın iş ve işlemlerini yapacağımı, daima hizmetlerinde olacağımı bilmenizi isterim. Derneğimizin bundan sonraki süreçte herhangi bir siyasi parti ile bir bağlantısı söz konusu değildir ve olmayacaktır. Çünkü bizim derneğimiz siyaset üstü bir dernektir. Derneğimizin kapısı HDP hariç tüm herkese açıktır” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM