• DOLAR
  $3.236,2300
 • EURO
  $0,7681
 • ALTIN
  $42.372,4100
 • BIST
  1,1420
‘Öğretmen toplumun  manevi mimarıdır!’

‘Öğretmen toplumun  manevi mimarıdır!’

 

 

Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Demirci ile görüşen MHP Milletvekili Taytak: “Öğretmen toplumun manevi mimarıdır. Öğretmenler sevginin, hoşgörünün, şefkatin sembolü olmuşlardır. İnsan yetiştirmek toplumun en zor işidir. O yüzdendir ki öğretmenlik mesleği kutsaldır.”

 

 

Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanlığına yeni seçilen Muhtar Demirci, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki makamında ziyaret etti. Taytak, şube başkanlığına yeni seçilen Muhtar Demirci’ye ve yeni yönetimine başarılar diledi. Muhtar Demirci’yi ve yeni yönetimine başarılar dileyen Milletvekili Taytak, öğretmenlerin toplumdaki oynadıkları role vurgu yaparak, şunları söyledi: “Öğretmenlerimiz toplumun manevi mimarıdır. Öğretmenler sevginin, hoşgörünün, şefkatin sembolü olmuşlardır. Çocukluğumuzdan itibaren bizleri yetiştiren, bize bilgi veren, bizi birey yapan, bizi topluma kazandıran, bizi yoğurup şekillendiren, ailemizden sonra öğretmenlerdir. İnsan yetiştirmek toplumun en zor işidir. O yüzdendir ki öğretmenlik mesleği kutsaldır.”

DEMİRCİ’DEN TAYTAK’A TEŞEKKÜR

Sendikanın yeni dönemde yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler veren Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Muhtar Demirci de Milletvekili Mehmet Taytak’la istişarelerde bulunduklarını belirterek, “Sendikamızın yeni dönemde gerçekleştireceği çalışmalar hakkında bilgiler verdik. Misafirperverliğinden dolayı Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey’e çok teşekkür ederiz” dedi. Ziyarette Türk-Eğitim Sen şube Başkanı Muhtar Demirci, İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Ataç’ı, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yavuz Öztuncer ve Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Teşkilatlardan ve Yan Kuruluşlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci yer aldı.HİSAR

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM