• DOLAR
  $1.978,89
 • EURO
  $0,3828
 • ALTIN
  $24.512,65
 • BIST
  1,0260
OEDAŞ yetkilerine sesleniyorum, çocuk oyuncağına döndürmeyin

OEDAŞ yetkilerine sesleniyorum, çocuk oyuncağına döndürmeyin

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı olağan Haftalık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkanı M. Muhammet Mısırlıoğlu; “Bolvadin esnafımızın  sıkıntılarını dinledik. Çözüm olarak sorunun takipçisi olacağız. Can kaybı olmaması bizler için sevindirici bir olay.”

 

Bolvadin esnafı ile bir araya geldiğini belirten Başkan Mısırlıoğlu; “Esnafımızın oradaki sıkıntılarını dinledik. Çözüm olarak sorunun takipçisi olacağız. Cankaybı olmaması bizler için sevindirici bir olay. Yoksa büyük felaket yaşanabilirdi. Bölgeyi ben çok iyi biliyorum. Her taraf ahşap. Sağa sola sıçramış olsaydı Bolvadin’de bulunan işyerlerinin yüzde 30’u yanardı. Bolvadin belediye başkanı Fatih Kayacan ile görüştük. Ramazan bayramına kadar vatandaşı iş yerleri ile buluşturacağını söyledi.

 

İNSANLARIMIZ ELEKTRİK KESİNTİLERİNDEN BIKTI

 

Mısırlıoğlu; “Evlerdeki elektrikli aletler bozuluyor. Bir yıldayüzde 100 zam yapıldı. Afyon’da bulunan OEDAŞ yetkilerine sesleniyorum. Bu çocuk oyuncağına döndü. Burada kesim çözüm bekliyoruz. Bunlarla ilgili konuyu takip edeceğiz” diye konuştu.

 

DEVLETİ PAREKENDİCİLİĞE DÜŞÜRDÜLER

 

Mısırlıoğlu sözlerine şöyle devam etti; “Devlet perakendeciliğe düşürdüler. Şu sokaka bir vatandaşın perakendecilik yaptığınıdüşünün. Devletin kurumu olan PTT’nin paredekencilik yaparak vatandaşla rekabet ettiğini düşünün. Vatandaşımız sokağa çıkıp çıldırmıyorsa Allah’tan korktuğu içindir. Bu insanların işlerini kolaylaştırın. İnsanlar iş yerlerini açsınlar. Oradaki insanlar evine ekmek götürebilsinler” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Afyon’da ilk kez kadın kolları başkanı atandı

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mısırlıoğlu ayrıca Kadın Kolları Başkanlığına Öznur Hız’ın atandığını duyurdu. Kadın Kolları Başkan Yardımcılığına ise Filiz Keskin atandı. İlk kez bir Kadın Kolları Başkanı atadık” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM