• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Muhalefete Allah  fırsat vermesin!’

‘Muhalefete Allah fırsat vermesin!’

AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Afyonkarahisar Belediyesi’nin programına katılmadan önce partililere konuştu, 6’lı Masa’yı sert sözlerle eleştirdi. Özhaseki: “Genel başkanları da kastederek söylüyorum. Yolda görseler, birbirlerine selam vermezler. Onları bir motivasyon bir arada tutuyor: Recep Tayyip Erdoğan gitsin, AK Parti gitsin ne olursa olsun. Allah fırsat vermesin.”

 

Afyonkarahisar Belediyesi’nin düzenlediği ‘4 Yılda Dört Dörtlük Eserler Yerel Yönetimler Şöleni ve Toplu İş Sözleşmesi’ programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, öncesinde  ‘Dünden bugüne yol arkadaşlarımızla’ programında partililerle bir araya geldi. Parti yöneticileri, milletvekilleri, belediye başkanları ve kalabalık bir parti grubuna konuşan Özhaseki, “Karşımızda farklı bir muhalefet var.  Onları bir motivasyon bir arada tutuyor: Recep Tayyip Erdoğan gitsin, AK Parti gitsin ne olursa olsun. Allah fırsat vermesin. İyi de gidince ne olacak? Siz ne yapacaksınız? Düşüne düşüne bulmuşlar. Güçlendirilmiş parlamenter sistem. Bunlar koalisyon vaat ediyorlar. Yedili koalisyon. Yedili kaos, yedili kavga vaat ediyorlar bu Türkiye’ye. “Her bir konuda aykırı olan adamların bunca muhalefetin bir araya gelerek medeniyet kurmasını bekleyebilir misiniz” diye soran Özhaseki şöyle konuştu:

HEPSİ BİRBİRİNDEN FARKLI

“Genel başkanları da kastederek söylüyorum. Yolda görseler, birbirlerine selam vermezler” diyen Özhaseki sözlerine şöyle devam etti; Yetişme tarzları aynı değil bunların. Dünyaya bakışları aynı değil bunların. Dünyayı okumaları aynı değil bunların. Bunlar birbirlerinden çok farklılar. Bunlar koalisyon vaat ediyorlar. Yedili koalisyon. Yedili kaos, yedili kavga vaat ediyorlar bu Türkiye’ye. Oturma sırasında bile nasıl oturacaklarına bir ayda karar veremeyenler. Ukrayna savaş çıktığında nasıl bir karar verecekler acaba ya? Ekonomide ne düşünüyorlar, ben de çok merak ediyorum. Orada masada oturanlardan, liberaller de var. Aşırı bir uç, komünist bir kafa gibi bir mantığa sahip olanlar da var. İstanbul Sözleşmesi ne olacak deyin; Saadet Partisi bir tarafa bakıyor, Cumhuriyet Halk Partisi bir tarafa bakıyor. Suriyeliler meselesini konuşalım deyin. İYİ Parti bir tarafa bakıyor. Öbürleri bir başka tarafa bakıyor. Her bir konuda birbirinden farklı olan adamların…” 6’da

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM