• DOLAR
  $2.914,3200
 • EURO
  $0,9326
 • ALTIN
  $42.604,6000
 • BIST
  1,1721
Modern sanayiye tam destek

Modern sanayiye tam destek

 

S.S Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek ve beraberindeki heyet Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti. Başkan Zeybek S.S Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesine ellerinden gelen her desteği vereceklerini dile getirdi.

Afyonkarahisar’a yapılan Sanayi Sitesi bölgenin en büyük ve en Modern Sanayi Sitesi olmaya aday olduğunu belirten S.S Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek;“Bizim sanayide olmamız Türkiye ekonomisi için büyük önem arz etmektedir. Çünkü Afyonkarahisar kavşak noktasında yer alıyor ve aranılan tüm ham madde mevcut. Tarım kentiyiz, maden kentiyiz, turizm kentiyiz sanayi kenti de olmamız gerekiyor. Modern Sanayi Sitemiz Son 50 yılda yapılan büyük yatırımlardan bir tanesi. Afyonkarahisar ekonomisini kalkındıracak muazzam bir yatırım” dedi.

ÇEVRE DÜZENİ VE YOL ÇALIŞMALARININ SÖZÜNÜ ALDIK

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek; “S.S Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek ve beraberindeki heyeti Belediyemizde misafir edip, görüş alışverişinde bulunduk.Modern Sanayi Sitesi Afyonkarahisar ekonomisini kalkındıracak muazzam bir yatırım. Sokak aydınlatması ve Telekom işleri tamamlandıktan sonra yapılacak olan çevre düzeni ve yol çalışmaları için destek vereceğim. Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

“BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ”

 

Dilek ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada ise “Modern Sanayi Sitesi yönetimi olarak Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’i Makamında ziyaret ettik, Bizleri en güzel biçimde ağırlayan, değerli vakitlerini bizlere ayırıp, bizleri dinleyen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinin, Sokak aydınlatması ve Telekom işlerinden sonra yapılacak olan çevre düzeni ve yol çalışmalarının sözünü aldık, teşekkür ederiz.” Ziyarette Modern Küçük Sanayi Sitesi’nin son durumundan da kısaca bahseden Dilek; “Projemizde 382 dükkan yaptık, bunun yanı sıra 246 adet daha dükkan yapacağız. 9 metre yüksekliğinde, 12,5 metre derinliğinde olan bir yapı. Yeri de çok güzel bir noktada. Standart olarak mevcut yapıların daha üstünde bir yapı. Doğuyu batıya bağlayan bir konumda inşa edildi.” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretleri sırasında  Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek’e yönetim kurulu üyelerinden İsmail Keser, Şerafettin Güleç ve Şükrü Arseven eşlik etti. Ziyaret sonrası Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hediye takdim ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM