• DOLAR
  $4.186,1500
 • EURO
  $0,9052
 • ALTIN
  $53.153,7000
 • BIST
  1,1309
Modern Sanayi Sitesi’nin elektrik sorunu çözülüyor

Modern Sanayi Sitesi’nin elektrik sorunu çözülüyor

Afyonkarahisar Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek,  AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı ziyaret ederek, Modern Sanayi Sitesi’ndeki çalışmalar hakkında bilgi verdi, yaşadıkları elektrik sorununun çözümü için destek istedi.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı ziyaret eden Afyonkarahisar Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek, yaşadıkları elektrik sorunuyla ilgili bilgiler aktardı. Dilek, Modern Sanayi Sitesi ile ilgili bilgiler vererek en büyük sorunlarının elektrik olduğunu belirtti. Başkan Uluçay ise bu konuda ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Modern Sanayi Sitesi Başkanı Hakan Dilek, sanayi esnaflarından İsmail Keser, Halil Çığrı, Coşkun Özen, Beytullah Çöygün, Nurettin Kavlak ile AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı parti il binasında ziyaret etti. Başkan Dilek, Modern Sanayi Sitesi hakkında bilgiler vererek, bu sitenin yapılmasında AK Parti hükümetinin büyük desteklerini aldıklarını belirtti.

ODA SEÇİMİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Ziyarette Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan Hakan Dilek ve ekibi neden buraya aday olduğunu açıkladı. Hakan Dilek, uzun yıllardır baba mesleği olan oto elektrik işini yaptığını, esnafın sorunlarını bildiğini söyledi. Dilek, “Esnafımızın sorunlarını biliyorum. Ekip arkadaşlarımla birlikte bu göreve talip olduk. Sorunları çözebilecek alt yapımız ve bazı çalışmalarımız var” dedi. Hakan Dilek ve beraberindekilere ziyaretleri için teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanlığı seçiminde başarılar diledi.

Özellikle sanayi esnafının dükkân sahibi olmasını sağlayacak Modern Sanayi Sitesi’ni gezerek, yapılanları yerinde inceleyen Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Ali Özkaya, Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek’ten bilgiler almıştı.

Afyonkarahisar Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek başkanlığında sanayi esnaflarından İsmail Keser, Halil Çığrı, Coşkun Özen, Beytullah Çöygün, Nurettin Kavlak’tan oluşan heyet, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı ziyaret ederek, Modern Sanayi Sitesi’ndeki elektrik sorununu aktardılar.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı ziyaret eden Afyonkarahisar Modern Sanayi Sitesi Başkanı Hakan Dilek, yaşadıkları elektrik sorunuyla ilgili bilgiler aktardı. Dilek, Modern Sanayi Sitesi ile ilgili bilgiler vererek en büyük sorunlarının elektrik olduğunu belirti. Başkan Uluçay ise bu konuda ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Modern Sanayi Sitesi Başkanı Hakan Dilek, sanayi esnaflarından İsmail Keser, Halil Çığrı, Coşkun Özen, Beytullah Çöygün, Nurettin Kavlak ile AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı partide ziyaret etti. Başkan Dilek, Modern sanayi sitesi hakkında bilgiler vererek, bu sitenin yapılmasında AK Parti hükümetinin büyük desteklerini aldıklarını belirtti.

OEDAŞ İLE İLGİLİ YATIRIM BEKLİYORUZ

Dilek “Bunlarla beraber bizim en ağır yükümüz alt yapı, su, kanalizasyon idi. Bunları da Afyonkarahisar Belediyesi tarafından maliyetler bugünkü tutarı ile yaklaşık olarak 30 milyon oldu,  bu da bizi büyük külliyetten kurtardı ve esnafın cebinden on bin TL çıkmamış oldu. Şu an OEDAŞ ile ilgili yatırım bekliyoruz. Bu konu ile ilgili AK Parti Milletvekili Ali Özkaya ile bizzat sanayimizi yerinde görerek inceleme fırsatını ele geçirdik ve destek konusunda da OEDAŞ Genel Müdürünü bizzat arayarak bu konunun ilimiz için çok önem taşıdığını belirtti” dedi. Dilek bu konuda AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’dan ayrıca destek istedi.

BAŞKAN  ULUÇAY, BİZZAT İLGİLENDİ

Ziyarette Modern Sanayi Sitesi ile ilgili sorunların en başında gelen Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ  (OEDAŞ) sorunu ile yakından ilgilenen Uluçay, Afyonkarahisar OEDAŞ Müdürünü arayarak konu hakkında bilgi verdi. Uluçay, “OEDAŞ Müdürü Cafer Demir ile konuştuk. Kasım ve Aralık’ta ihaleye çıkacağını bildirdi. Büyük ihtimalle 2022’nin Ocak ya da Mart ayında elektrik işlemlerinin olabileceğini belirtti. Gerçekten Modern sanayi sitemiz bizim için çok önemli bu konuda elimizden gelen gerekli her yardımı yapmaya çalışacağız” dedi.

ULUÇAY, BAŞKANLIK SEÇİMİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Ziyaretinde, Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanlığı’na başkan adayı olduğunu da belirten Hakan Dilek, aday olma gerekçelerini ve seçildiği takdirde yerine getireceği projelerinden örnekler sundu. Sanayi Sitesi’nde uzun yıldır baba mesleği olan oto elektrik işini yaptığını, esnafın sorunlarını bildiğini vurgulayan Dilek, “Esnafımızın sorunlarını biliyorum. Ekip arkadaşlarımla birlikte bu göreve talip olduk. Sorunları çözebilecek bilgimiz, tecrübemiz,  alt yapımız var” dedi. Hakan Dilek ve beraberindekilere ziyaretleri için teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay,  Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanlığı seçiminde başarılar diledi. HİSAR

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM