• DOLAR
  $1.308,16
 • EURO
  $0,4924
 • ALTIN
  $18.921,33
 • BIST
  0,9694
Mısırlıoğlu; “Bu ülkenin tek sorunu ekonomidir”

Mısırlıoğlu; “Bu ülkenin tek sorunu ekonomidir”

 

 

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu haftalık basın toplantısında ilimizin ve ülkemizin tek konusunun Ekonomi olduğu bir kez daha tekrarlayarak çeşitli konuları başlıklarla ele aldı.

 

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu; “Kadın Kültür Evleri ve Kooperatiflerinin tanıtımının düzenlediğini dile getirdi.

 

Mısırlıoğlu; “ Kadın Kültür Evlerinde hayata, yaşam, aile var. Kısacası her şey var. İnşallah bu hizmet herhangi bir siyasi parti için buralar heba edilmez. Buraların İyi Parti olarak takipçisi olacağız. Oralarla ilgili her türlü olumlu hizmetlere katkı sağlayacağız. Değerli Valimiz Gökmen Çiçek ve onun muhterem eşlerine ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

 

TATARLI HALKININ SESİNİ DUYUN

 

Mısırlıoğlu, Tatarlı Beldesi’nde PTT binası vatandaşlara hizmet verdiğini belirterek “ Burada haftada 2 gün hizmete verilmeye başlandı. O bölgede 10 bine yakın nüfus yaşamakta. Vatandaşlar burası için haftanın 5 gün hizmet verilmesini istiyor. Burası hassas. İlimizi yönetenlere Tatarlıların sesini duyun. Kasabalarındaki PTT’de işlerini görmeye çalışıyorlar. İki gün vatandaşlarımıza yetmiyor burada kargaşa yaşanıyor bazen kavgada olabiliyor. Sayın Valimizin bu konuya ele alacağından eminiz” ifadelerine yer verdi.

 

İNSANLARIMIZ ÇOK KÖTÜ DURUMLARA DÜŞÜYOR

 

Bir derneğin kendi üyeleri için almış olduğu 300 TL’lik gıda yardımının olduğunu belirten Başkan Mısırlıoğlu”Derneğin vermiş olduğu 300 liralık gıda çekini 250 liraya bozduruyorlar. Vatandaşlarımızın bu durumu bizleri derinden üzüyor. Burada ayağı yere basmayanlara seslenmek istiyorum. Türkiye’nin gerçek gündemi ekonomi ve geçim sıkıntısı. Evlerde kadınlar cinnet geçirmekte. Çocuklar sokağa çıkmasın diye eve kilitleyen babalar var. Sokağa çıkmasın alışveriş yapmasın diyen babalar var.

 

“MÜZİSYENLER GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ DURUMDALAR

 

Geçtiğimiz günlerde bazı ziyaretler yaptıklarını belirten Başkan Mısırlıoğlu, “Genç Müzisyenler Derneği’ni ziyaret ettik. Bizleri öyle bir durumda karşıladılar ki yüzerlerine bakmaya utandık. Müzik aletlerini satıp geçimlerini sağlamışlar. Hiç kimse bu kardeşlerimizi ziyaret edip siz ne yiyip içiyorsunuz dememiş. Önümüzdeki günlerde kendileriyle bir toplantı yapacağız. Afyonkarahisar ve ilçelerinde 3 bine yakın insanız diyorlar. Ailesiyle bu kişiler 12 bin kişi yapar. Bu kardeşlerimizin evine 1,5 yıldır evine ekmek girmiyor. Sayın valimizin bu konuya hassas yaklaşacağını ümit ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM