• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MHP ‘Komşum Nasılsın’  ziyaretlerine başlıyor

MHP ‘Komşum Nasılsın’ ziyaretlerine başlıyor

MHP, ‘Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’, ‘Aday Belli Karar Net’ temalı mitingler ve ‘Köyüm Benim’ başlıklı taşra ve kırsal programlarının ardından ‘Komşum Nasılsın’ ziyaretlerine başlıyor. İl Başkanı Kocacan: “Afyonkarahisar teşkilatı olarak, müstakil apartmanlardan sitelere, mahallelerden semtlere kadar, il genelinde tam saha yayılmak suretiyle hane hane dolaşmaya başlayacağız.”

 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan, 2023 seçimlerine yönelik ‘Komşum Nasılsın’ ziyaretlerine başlayacaklarını belirtti. Yurt çapında ‘Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’, ‘Aday Belli Karar Net’ temalı mitingler ve ‘Köyüm Benim’ başlıklı taşra ve kırsal programları düzenlediklerini kaydeden Başkan Kocacan, şu bilgilere yer verdi:

HANE HANE DOLAŞMAYA BAŞLAYACAĞIZ

“Bilindiği üzere Milliyetçi Hareket Partisi, 2023 Haziran’ında yapılacak seçimler dolayısıyla geçtiğimiz Şubat ayında başlattığı halkla buluşma ve toplumsal danışma toplantılarını büyük bir şevk ve heyecanla sürdürmektedir. MHP’nin 2023 Seçimlerine yönelik yurt çapında başlattığı ‘Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’, ‘Aday Belli Karar Net’ temalı mitingler ve ‘Köyüm Benim’ başlıklı taşra ve kırsal programların ardından ‘Komşum Nasılsın?’ ziyaretlerine başlıyoruz. ‘Komşum Nasılsın?’ başlıklı ziyaretler kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar teşkilatı olarak, müstakil apartmanlardan sitelere, mahallelerden semtlere kadar, il genelinde tam saha yayılmak suretiyle hane hane dolaşmaya başlayacağız. Bütün bu etkinliklerde milletimizce partimize ve kadrolarımıza gösterilen alaka ve teveccüh; heyecanımızı kamçılamış, çalışma azmimizi arttırmıştır.”

‘ZAFER, HAKK’A İNANANLARIN VE HAKLILARIN OLACAKTIR’

“Komşum Nasılsın” buluşmalarının içeriği hakkında da bilgiler veren Başkan Kocacan, ‘Komşum Nasılsın’ ziyaretlerinin sohbet gündeminde; ekonomik sorunlardan iç politikaya, uluslararası ilişkilerden terörle mücadeleye, Cumhur İttifakının başarılarına kadar bütün hususlar yer alacağını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Teröre verdiğimiz şehitlerin intikamını almak için kahraman Silahlı Kuvvetlerimizin Kuzey Irak’a ve Suriye’nin kuzeyine düzenlediği operasyonları ‘ABD’nin haberi var mı?’ diyerek değersizleştiren vatan ve millet sevgisinden nasibini almamış siyasetçi müsveddelerinin karanlık yüzleri ifşa edilecektir. Terörle mücadeleyi seçim yatırımı olarak gören aklı evvellerin; milletçe birlik ve beraberlik hâlinde, dayanışma içinde bulunmamız gereken şu günlerde ısrarla neden HDP’ye destek vermeye devam ettikleri anlatılacaktır. İktidar hırsı ve siyasi ikbal uğruna 6+1’lik İP’te oynayıp milletimizi aldatmaya kalkan cambaz politikacıların maceraları hikâye edilecektir. Türkiye’nin güvenliği açından hassas günlerden geçerken, birlik ve beraberliğimiz, bekamız ve geleceğimiz için Cumhur İttifakının nasıl hayati bir fonksiyon icra ettiği ısrarla, sabırla dillendirilecektir. İnanıyoruz ki 2023 Haziran’ında zafer, Hakk’a inananların ve haklıların olacaktır.”

GENÇLİĞİN GÜÇLENDİRİLMESİ, DESTEKLENMESİ ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZDİR

Milliyetçi Hareket Partisi olarak gençliğe önem verdiklerini söyleyen Başkan Kocacan, şu ifadelere yer verdi: “Yakın siyasi tarihimiz incelendiğinde siyasi kültür ve tercih açısından en önemli unsurlardan birisi olarak aile ve çevre öne çıkmaktaydı. Ancak günümüz gençliği sosyal medyanın etkisi giderek artmaktadır. Bu çerçevede sosyal medyanın genç nüfus üzerindeki etkisi dikkate alındığında sosyal medyada gerçekleşen dezenformasyonların ve provokasyonların önlenmesi ve doğru bilgiye ulaşmanın önemi giderek artmaktadır. Günümüzde DEAŞ bunun en canlı örneği olmuştur. Dolayısıyla genç kuşağı, sosyal medya ağları içerisinde doğru ve güvenilir bilgiye ulaşabilmeleri noktasında nitelikli bir medya okuryazarlığı derslerinin verilmesi gerekmektedir. Gençlerimizin potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine destek olmak, gençlerin karar alma ve uygulama süreçleriyle sosyal hayatın her bir alanında etkin katılımlarını sağlamak amacımızdır. Bağımsız karar alan, sorumluluklarına sahip çıkan, yeteneklerinin farkına varan, hayal kuran, farklılarla temas eden, insana ve çevre ye iliş kin üretken, ilgi ve hassasiyet sahibi, geleceği şekillendirmeye hazır bir gençliğin güçlendirilmesi, desteklenmesi öncelikli hedefimizdir.”Kocacan, açıklamasının sonunda ‘Genç nüfusun ihtiyaç ve beklentileri’ başlığıyla uzun bir liste yayınladı. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM