• DOLAR
  $1.982,68
 • EURO
  $0,3818
 • ALTIN
  $24.501,97
 • BIST
  1,0260
MHP heyetinden Türkiye Belediyeler Birliği’ne ziyaret

MHP heyetinden Türkiye Belediyeler Birliği’ne ziyaret

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve beraberindeki partililerden oluşan bir heyet, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreterliği görevine yeni atanan Dr. Hayri Baraçlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Taytak’la birlikte MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, ilçe ve belde belediye başkanlarıBaraçlı’ya başarılar dilediler.

TALEP VE İSTEKLERİMİZİ İLETMEK İÇİN BURADAYIZ

Görüşmede söz alan Milletvekili Taytak, Dr. Hayri Baraçlı’ya yönelik şunları aktardı: “2019 yerel seçimlerden bugüne belediye başkanlarımız seçim öncesi vermiş olduğu sözlerin büyük bir kısmını şimdiden tamamladılar. Bu hizmetlerin hayata geçmesinde Türkiye Belediyeler Birliği’nin, Çevre, Şehircilik ve İklim Bakanlığı’nın, İller Bankası’nın ve diğer kurumlarımızın vermiş olduğu desteği ile gerçekleştirildi. Belediye başkanlarımız kendi bölgelerine hizmet götürebilmek için çeşitli talep ve isteklerimizi iletmek için buradayız. Şimdiden vereceğiniz destekler için teşekkür ediyorum.” Daha sonra MHP’li belediye başkanları sırasıyla TBB Genel Sekreteri Baraçlı’ya talep ve isteklerini iletti.

BARAÇLI: ‘SİZLERLE TEKRAR BİR ARADA OLMAYI İSTERİM’

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Sekreter Baraçlı, ise belediye başkanların taleplerini tek tek dinleyerek not aldı. Baraçlı, şunları söyledi: “Milletvekilimiz Mehmet Taytak Beyin yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetimi ifade etmek istiyorum. Belediye başkanlarımıza da teşekkür ediyorum.  Belediye başkanlarımızın taleplerini dinledim ve not aldım. İnşallah imkanlar doğrultusunda yapabileceğimizin en iyisini yapmaya çalışacağız. Bizler elimizden gelen desteği vereceğiz. İlerleyen zamanlarda Afyonkarahisar’a gelip sizlerle tekrar bir arada olmayı isterim.” Ziyaret sonunda Milletvekili Taytak, Genel Sekreter Baraçlı’ya günün anısına Afyon mermerinden yapılmış bir hediye takdim etti. Haber Merkezi

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM