• DOLAR
  $1.244,12
 • EURO
  $0,367
 • ALTIN
  $21.452,57
 • BIST
  1,0557
Mevcut Başkan Ferda Ertürk Güven tazeledi

Mevcut Başkan Ferda Ertürk Güven tazeledi

 

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongesi büyük bir coşku ile gerçekleşti. Kongrede mevcut Başkan Ferda Ertürk Güven tazeledi.

 

AK Parti’de “İnandığın yolda yürü” sloganı ile başlayan kongre süreci Afyonkarahisar’da 6. Olağan Kadın Kolları Kongresi ile birlikte tamamlandı.

 

Kongreye, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Tanıtım Medya Başkanı – AK Parti Çanakkale Milletvekili – TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma, Turizm Komisyon Sözcüsü Jülide İskenderoğlu, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Sultanbeyli Belediye Meclis Üyesi, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Gülten Terzi, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İl Koordinatörü Hüseyin Sezen, Gençli Kolları Başkanı Ethem Karahan, AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, önceki dönem milletvekili Halil Ürün ve çok sayıda partili katıldı.

 

 

“İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜYORUZ”

 

Kongrede ilk konuşmayı Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk yaptı. Ertürk, “ Günden güne artarak 10 milyona dayanan üye sayımızla evlatlarımızın geleceği, ocaklarımızda kaynayan çorbanın bereketi, vatanımızın bekası için İnandığımız yolda yürüyoruz. Bu toprağın has evlatları, bir daha bu ülkede inancından dolayı aşağılanmasın, başörtüsünden dolayı hakları elinden alınmasın diye İnandığımız Yolda Yürüyoruz. Heykel dikmek yerine yerli ve milli silahlarımızı, helikopterlerimizi,  gemilerimizi, hastanelerimizi,barajlarımızı ve daha nicelerini kendimiz yapabilmek için inandığımız yolda yürüyoruz.Malazgirt’ten Çanakkale’ye, Kurtuluş Savaşımızdan 15 Temmuz şanlı destanımıza canlarını feda eden tüm şehitlerimizin kanı yerde kalmasın diye inandığımız yolda yürüyoruz. Zincirleri kırılan Ayasofya’nın ve dahi tüm camilerimizin minarelerinden ezan sesleri kıyamete kadar dinmesin, bayraklarımız inmesin diye inandığımız yolda yürüyoruz. Artık hastane kapılarında sıra beklemeyen hastalarımızın, el üstü tutulan yaşlılarımızın ve engellilerimizin,hayır dualarını almaya devam etmek için inandığımız yolda yürüyoruz.Kadına şiddet deyince mangalda kül bırakmayıp kendi partisindeki şiddet ve tecavüz skandallarına suspus olanlara inat, samimi ve kararlı bir şekilde şiddetin her türlüsüyle mücadeleye devam etmek için  inandığımız yolda yürüyoruz. Biz Ak Parti Afyonkarahisar teşkilatları olarak,Bakanımızla, milletvekillerimizle,başkanlarımızla Ege’nin yıldızı Afyonkarahisarımız’ı Türkiye’nin yıldızı yapmak için inandığımız yolda yürüyoruz” diye konuştu.  Kongrede mevcut başkan Ferda Ertürk yeniden güven tazeledi.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM