• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Merkez İlçe Kongreye Gidiyor

Merkez İlçe Kongreye Gidiyor

Ak Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığı kongreye gidiyor. 5 Eylül’de Vagon Kafede gerçekleştirilecek olan 7.Olağan Merkez İlçe Kongresi öncesinde basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan Ak Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Kardeniz, Kongrenin şimdiden Afyonkarahisar için hayırlı olmasını temenni etti.

“Kongrelerimiz, Şölen Havasında Gerçekleşiyor”

Ak Parti kongrelerinin şölen havasında, kardeşlik ortamında icra edildiğini aktaran Başkan Karadeniz, “Kurulduğumuz günden bu yana,  ortak akıl ve istişare odaklı gerçekleştirilen kongrelerimizin bir yenisini daha gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.  Merkez İlçe Kongresine Merkez İlçe teşkilatının tam kadro halinde hazırlandığını kaydeden Başkan Karadeniz, “Tüm kadrolarımızla kongremize hazırlanıyoruz” dedi.

“Liderimizin Yolunda, Bayrağı Daha İleriye Taşıyacağız”

Ak Parti kültürü ve geleneğinde kongrelerin bayram havasında bir yenilenme ve muhasebe vesilesi olduğunu belirterek, kongrelerde delegeler ve katılımcılar ile yapılan çalışmaların değerlendirilmesine katkı sunduğunu belirtti.  Ak Parti’nin 19 yıldır görülmemiş hizmet ve yatırımları kazandırdığını ve bu pastadan en büyük payı ise Afyonkarahisar’ın aldığını ifade eden Başkan Karadeniz, “Bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonrada Afyonkarahisarımız, beldelerimiz ve köylerimiz için gereken her türlü çalışmayı hayata geçireceğiz. Teşkilat anlamında bayrağı bir ileri noktaya götürmenin gayretini tüm teşkilat mensuplarımızla göstererek, Ak Parti bayrağının Afyonkarahisar’da daha güçlü bir şekilde dalgalanması için çalışacağız” dedi. Ak Parti’nin Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde nice destanları yazmaya devam edeceğini kaydeden Başkan Karadeniz son olarak, “Liderimizin yolunda, milletimiz için var gücümüzle, elimizden geleni değil, elimizden gelenin fazlasını yapmak suretiyle çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizi de 5 Eylül Cumartesi günü saat 1300’da İstasyon Meydanındaki Vagon Kafede gerçekleştireceğimiz buluşmamıza davet ediyorum” dedi. Hisar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM